Saapuvat alukset

 
3.9.2014 5:01:40

Eteläsatama ja Katajanokka | Länsisatama ja Hernesaari | Vuosaaren satama | Muut

Eteläsatama ja Katajanokka

Nimi Varustamo Saapuu Mistä Laituri Terminaali Lähtee Mihin Sijainti
Silja Serenade Tallink Silja 2014-09-03 09:55 Maarianhamina/ Tukholma EO2 Olympiaterminaali 2014-09-03 17:00 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Gabriella Viking Line 2014-09-03 10:10 Maarianhamina/ Tukholma EK6 Katajanokan terminaali 2014-09-03 17:30 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Viking XPRS Viking Line 2014-09-03 10:40 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2014-09-03 11:30 Tallinna Kartta
Viking XPRS Viking Line 2014-09-03 20:30 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2014-09-03 21:30 Kartta
Silja Symphony Tallink Silja 2014-09-04 09:55 Maarianhamina/ Tukholma EO2 Olympiaterminaali 2014-09-04 17:00 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Mariella Viking Line 2014-09-04 10:10 Maarianhamina/ Tukholma EK6 Katajanokan terminaali 2014-09-04 17:30 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Viking XPRS Viking Line 2014-09-04 10:40 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2014-09-04 11:30 Tallinna Kartta
Viking XPRS Viking Line 2014-09-04 20:30 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2014-09-04 21:30 Kartta
Silja Serenade Tallink Silja 2014-09-05 09:55 Maarianhamina/ Tukholma EO2 Olympiaterminaali 2014-09-05 17:00 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Gabriella Viking Line 2014-09-05 10:10 Maarianhamina/ Tukholma EK6 Katajanokan terminaali 2014-09-05 17:30 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Viking XPRS Viking Line 2014-09-05 10:40 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2014-09-05 11:30 Tallinna Kartta
Viking XPRS Viking Line 2014-09-05 20:30 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2014-09-05 21:30 Kartta
Silja Symphony Tallink Silja 2014-09-06 09:55 Maarianhamina/ Tukholma EO2 Olympiaterminaali 2014-09-06 17:00 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Mariella Viking Line 2014-09-06 10:10 Maarianhamina/ Tukholma EK6 Katajanokan terminaali 2014-09-06 17:30 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Viking XPRS Viking Line 2014-09-06 10:40 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2014-09-06 11:30 Tallinna Kartta
Viking XPRS Viking Line 2014-09-06 20:30 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2014-09-06 21:30 Kartta
Silja Serenade Tallink Silja 2014-09-07 09:55 Maarianhamina/ Tukholma EO2 Olympiaterminaali 2014-09-07 17:00 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Gabriella Viking Line 2014-09-07 10:10 Maarianhamina/ Tukholma EK6 Katajanokan terminaali 2014-09-07 17:30 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Viking XPRS Viking Line 2014-09-07 10:40 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2014-09-07 11:30 Tallinna Kartta
Viking XPRS Viking Line 2014-09-07 19:00 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2014-09-07 20:00 Tallinna Kartta
Mariella Viking Line 2014-09-08 10:10 Maarianhamina/ Tukholma EK6 Katajanokan terminaali 2014-09-08 17:30 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Viking XPRS Viking Line 2014-09-08 10:40 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2014-09-08 11:30 Tallinna Kartta
Viking XPRS Viking Line 2014-09-08 20:30 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2014-09-08 21:30 Kartta
Silja Serenade Tallink Silja 2014-09-09 09:55 Maarianhamina/ Tukholma EO2 Olympiaterminaali 2014-09-09 17:00 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Gabriella Viking Line 2014-09-09 10:10 Maarianhamina/ Tukholma EK6 Katajanokan terminaali 2014-09-09 17:30 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Viking XPRS Viking Line 2014-09-09 10:40 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2014-09-09 11:30 Tallinna Kartta
Viking XPRS Viking Line 2014-09-09 20:30 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2014-09-09 21:30 Kartta
Sivun alkuun

Länsisatama ja Hernesaari

Nimi Varustamo Saapuu Mistä Laituri Terminaali Lähtee Mihin Sijainti
Princess Maria St. Peter Line 2014-09-03 08:00 Pietari LJ3 Länsiterminaali 2014-09-03 18:00 Pietari Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-03 09:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-03 10:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-03 12:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-03 13:30 Tallinna Kartta
Finlandia Eckerö Line 2014-09-03 14:30 Tallinna LJ5 Länsiterminaali 2014-09-03 15:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-03 15:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-03 16:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-03 18:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-03 19:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-03 21:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-03 22:30 Tallinna Kartta
Finlandia Eckerö Line 2014-09-03 21:45 Tallinna LJ5 Länsiterminaali 2014-09-04 08:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-04 00:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-04 07:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-04 09:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-04 10:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-04 12:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-04 13:30 Tallinna Kartta
Finlandia Eckerö Line 2014-09-04 14:30 Tallinna LJ5 Länsiterminaali 2014-09-04 15:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-04 15:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-04 16:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-04 18:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-04 19:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-04 21:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-04 22:30 Tallinna Kartta
Finlandia Eckerö Line 2014-09-04 21:45 Tallinna LJ5 Länsiterminaali 2014-09-05 08:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-05 00:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-05 07:30 Tallinna Kartta
Princess Maria St. Peter Line 2014-09-05 08:00 Pietari LJ3 Länsiterminaali 2014-09-05 18:00 Pietari Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-05 09:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-05 10:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-05 12:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-05 13:30 Tallinna Kartta
Finlandia Eckerö Line 2014-09-05 14:30 Tallinna LJ5 Länsiterminaali 2014-09-05 15:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-05 15:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-05 16:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-05 18:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-05 19:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-05 21:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-05 22:30 Tallinna Kartta
Finlandia Eckerö Line 2014-09-05 21:45 Tallinna LJ5 Länsiterminaali 2014-09-06 08:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-06 00:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-06 07:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-06 09:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-06 10:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-06 12:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-06 13:30 Tallinna Kartta
Finlandia Eckerö Line 2014-09-06 14:30 Tallinna LJ5 Länsiterminaali 2014-09-06 15:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-06 15:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-06 16:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-06 18:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-06 20:30 Tallinna Kartta
Finlandia Eckerö Line 2014-09-06 21:45 Tallinna LJ5 Länsiterminaali 2014-09-07 08:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-06 22:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-07 07:30 Tallinna Kartta
Princess Maria St. Peter Line 2014-09-07 08:00 Pietari LJ3 Länsiterminaali 2014-09-07 18:00 Pietari Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-07 09:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-07 10:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-07 12:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-07 13:30 Tallinna Kartta
Finlandia Eckerö Line 2014-09-07 14:30 Tallinna LJ5 Länsiterminaali 2014-09-07 15:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-07 15:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-07 16:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-07 18:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-07 19:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-07 21:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-07 22:30 Tallinna Kartta
Finlandia Eckerö Line 2014-09-07 21:45 Tallinna LJ5 Länsiterminaali 2014-09-08 08:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-08 00:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-08 07:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-08 09:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-08 10:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-08 12:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-08 13:30 Tallinna Kartta
Finlandia Eckerö Line 2014-09-08 14:30 Tallinna LJ5 Länsiterminaali 2014-09-08 15:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-08 15:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-08 16:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-08 18:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-08 19:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-08 21:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-08 22:30 Tallinna Kartta
Finlandia Eckerö Line 2014-09-08 21:45 Tallinna LJ5 Länsiterminaali 2014-09-09 08:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-09 00:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-09 07:30 Tallinna Kartta
Princess Maria St. Peter Line 2014-09-09 08:00 Pietari LJ3 Länsiterminaali 2014-09-09 18:00 Pietari Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-09 09:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-09 10:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-09 12:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-09 13:30 Tallinna Kartta
Finlandia Eckerö Line 2014-09-09 14:30 Tallinna LJ5 Länsiterminaali 2014-09-09 15:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-09 15:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-09 16:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-09 18:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-09 19:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2014-09-09 21:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-09 22:30 Tallinna Kartta
Finlandia Eckerö Line 2014-09-09 21:45 Tallinna LJ5 Länsiterminaali 2014-09-10 08:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2014-09-10 00:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2014-09-10 07:30 Tallinna Kartta
Sivun alkuun

Vuosaaren satama

Nimi Varustamo Saapuu Mistä Laituri Terminaali Lähtee Mihin Sijainti
Finnstar Finnlines 2014-09-03 08:00 Travemünde VC2 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2014-09-03 17:30 Travemünde Kartta
Finnhansa Finnlines 2014-09-03 11:30 Rostock VC1 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2014-09-03 23:00 Kotka Kartta
Misida Finnlines 2014-09-03 15:30 Hull VG5 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2014-09-03 20:00 Pietari Kartta
Containerships VI Containerships 2014-09-03 18:00 Pietari VD5 Steveco/MLT (D-laiturit) 2014-09-03 Teesport Kartta
Jork Ranger Containerships 2014-09-04 00:01 Klaipeda VDC Steveco/MLT (D-laiturit) 2014-09-04 Ust-Luga Kartta
Christopher Hapag-Lloyd 2014-09-04 06:00 Pietari VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) 2014-09-04 Gdynia Kartta
MSC Malin MSC 2014-09-04 06:00 Kotka VDA Steveco/MLT (D-laiturit) 2014-09-04 Antwerpen Kartta
Finnmaid Finnlines 2014-09-04 08:00 Travemünde VC2 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2014-09-04 17:30 Travemünde Kartta
Finnsea Finnlines 2014-09-04 18:00 Rostock VF3 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2014-09-05 22:30 Rostock Kartta
Jork Ruler Containerships 2014-09-04 22:00 Riga VD5 Steveco/MLT (D-laiturit) 2014-09-05 Pietari Kartta
Charlotta B CMA-CGM 2014-09-05 06:00 Kotka VDA Steveco/MLT (D-laiturit) 2014-09-05 Hampuri Kartta
Ida Rambow Unifeeder 2014-09-05 06:00 Kotka VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) 2014-09-05 Bremerhaven Kartta
Finnhansa Finnlines 2014-09-05 06:45 Kotka VC1 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2014-09-06 10:00 Rostock Kartta
Finnlady Finnlines 2014-09-05 08:00 Travemünde VC1 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2014-09-05 17:30 Travemünde Kartta
Baltica Finnlines 2014-09-05 09:00 Gdynia VE1 Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) 2014-09-05 21:30 Gdynia Kartta
Anne Sibum Team Lines 2014-09-06 06:00 Pietari VDA Steveco/MLT (D-laiturit) 2014-09-06 Hampuri Kartta
Finnstar Finnlines 2014-09-06 08:00 Travemünde VC2 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2014-09-06 17:00 Travemünde Kartta
Misida Finnlines 2014-09-06 11:00 Kotka VG5 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2014-09-06 15:30 Immingham Kartta
Katharina Schepers Unifeeder 2014-09-07 06:00 Rotterdam VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) 2014-09-07 Kotka Kartta
Finnmaid Finnlines 2014-09-07 09:01 Travemünde VC2 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2014-09-07 14:00 Pietari Kartta
Finnbreeze Finnlines 2014-09-08 06:45 Bremerhaven VF3 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2014-09-08 10:30 Ust-Luga Kartta
Freya Tschudilines 2014-09-08 07:00 Rotterdam VEA Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) 2014-09-08 Tallinna Kartta
Finnlady Finnlines 2014-09-08 08:00 Travemünde VC1 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2014-09-08 17:30 Travemünde Kartta
Baltica Finnlines 2014-09-08 09:00 Gdynia VE1 Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) 2014-09-09 21:30 Gdynia Kartta
Finnhawk Finnlines 2014-09-08 15:00 Antwerpen VG7 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2014-09-08 22:00 Rauma Kartta
Finnmill Finnlines 2014-09-09 06:45 Travemünde VF4 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2014-09-09 10:30 Kotka Kartta
Finnpulp Finnlines 2014-09-09 06:45 VG8 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2014-09-09 19:00 Rostock Kartta
Finnmaid Finnlines 2014-09-09 09:00 Pietari VC2 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2014-09-09 17:30 Travemünde Kartta
Finnbreeze Finnlines 2014-09-09 11:30 Ust-Luga VF3 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2014-09-09 19:00 Rostock Kartta
Sivun alkuun

Muut

Nimi Varustamo Saapuu Mistä Laituri Terminaali Lähtee Mihin
Baltic Queen Tallink Silja 2014-09-03 16:00 Tallinna - 2014-09-03 18:30 Tallinna
Finnwave Finnlines 2014-09-04 06:45 Kotka - 2014-09-04 15:30 Rauma
Conmar Avenue Steveco Oy, Dahlberg´s 2014-09-04 14:30 Rotterdam - 2014-09-04 Kotka
Baltic Queen Tallink Silja 2014-09-04 16:00 Tallinna - 2014-09-04 18:30 Tallinna
Baltic Queen Tallink Silja 2014-09-05 16:00 Tallinna - 2014-09-05 18:30 Tallinna
Baltic Queen Tallink Silja 2014-09-06 16:00 Tallinna - 2014-09-06 18:30 Tallinna
Baltic Queen Tallink Silja 2014-09-07 16:00 Tallinna - 2014-09-07 18:30 Tallinna
Finnsky Finnlines 2014-09-08 06:45 Rostock - 2014-09-09 19:00
Finnsun Finnlines 2014-09-08 15:30 Antwerpen - 2014-09-08 20:00 Pietari
Baltic Queen Tallink Silja 2014-09-08 16:00 Tallinna - 2014-09-08 18:30 Tallinna
Baltic Queen Tallink Silja 2014-09-09 16:00 Tallinna - 2014-09-09 18:30 Tallinna
Sivun alkuun