Saapuvat alukset

29.5.2015 14:58:30

Eteläsatama ja Katajanokka | Länsisatama ja Hernesaari | Vuosaaren satama | Muut

Eteläsatama ja Katajanokka

Nimi Varustamo Saapuu Mistä Laituri Terminaali Lähtee Mihin Sijainti
Viking XPRS Viking Line 2015-05-29 20:30 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2015-05-29 21:30 Tallinna Kartta
Silja Symphony Tallink Silja 2015-05-30 09:55 Maarianhamina/ Tukholma EO2 Olympiaterminaali 2015-05-30 17:00 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Mariella Viking Line 2015-05-30 10:10 Maarianhamina/ Tukholma EK6 Katajanokan terminaali 2015-05-30 17:30 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Viking XPRS Viking Line 2015-05-30 10:40 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2015-05-30 11:30 Tallinna Kartta
Viking XPRS Viking Line 2015-05-30 20:30 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2015-05-30 21:30 Tallinna Kartta
Gabriella Viking Line 2015-05-31 10:10 Maarianhamina/ Tukholma EK6 Katajanokan terminaali 2015-05-31 17:30 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Viking XPRS Viking Line 2015-05-31 10:40 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2015-05-31 11:30 Tallinna Kartta
Silja Serenade Tallink Silja 2015-05-31 11:30 Maarianhamina/ Tukholma EO2 Olympiaterminaali 2015-05-31 17:00 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Viking XPRS Viking Line 2015-05-31 19:00 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2015-05-31 20:00 Tallinna Kartta
Mariella Viking Line 2015-06-01 10:10 Maarianhamina/ Tukholma EK6 Katajanokan terminaali 2015-06-01 17:30 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Viking XPRS Viking Line 2015-06-01 10:40 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2015-06-01 11:30 Tallinna Kartta
Silja Symphony Tallink Silja 2015-06-01 12:55 Maarianhamina/ Tukholma EO2 Olympiaterminaali 2015-06-01 17:00 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Viking XPRS Viking Line 2015-06-01 20:30 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2015-06-01 21:30 Tallinna Kartta
Silja Serenade Tallink Silja 2015-06-02 09:55 Maarianhamina/ Tukholma EO2 Olympiaterminaali 2015-06-02 17:00 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Gabriella Viking Line 2015-06-02 10:10 Maarianhamina/ Tukholma EK6 Katajanokan terminaali 2015-06-02 17:30 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Viking XPRS Viking Line 2015-06-02 10:40 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2015-06-02 11:30 Tallinna Kartta
Viking XPRS Viking Line 2015-06-02 20:30 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2015-06-02 21:30 Tallinna Kartta
Silja Symphony Tallink Silja 2015-06-03 09:55 Maarianhamina/ Tukholma EO2 Olympiaterminaali 2015-06-03 17:00 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Mariella Viking Line 2015-06-03 10:10 Maarianhamina/ Tukholma EK6 Katajanokan terminaali 2015-06-03 17:30 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Viking XPRS Viking Line 2015-06-03 10:40 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2015-06-03 11:30 Tallinna Kartta
Viking XPRS Viking Line 2015-06-03 20:30 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2015-06-03 21:30 Tallinna Kartta
Silja Serenade Tallink Silja 2015-06-04 09:55 Maarianhamina/ Tukholma EO2 Olympiaterminaali 2015-06-04 17:00 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Gabriella Viking Line 2015-06-04 10:10 Maarianhamina/ Tukholma EK6 Katajanokan terminaali 2015-06-04 17:30 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Viking XPRS Viking Line 2015-06-04 10:40 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2015-06-04 11:30 Tallinna Kartta
Viking XPRS Viking Line 2015-06-04 20:30 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2015-06-04 21:30 Tallinna Kartta
Silja Symphony Tallink Silja 2015-06-05 09:55 Maarianhamina/ Tukholma EO2 Olympiaterminaali 2015-06-05 17:00 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Mariella Viking Line 2015-06-05 10:10 Maarianhamina/ Tukholma EK6 Katajanokan terminaali 2015-06-05 17:30 Maarianhamina/ Tukholma Kartta
Viking XPRS Viking Line 2015-06-05 10:40 Tallinna EK7 Katajanokan terminaali 2015-06-05 11:30 Tallinna Kartta
Sivun alkuun

Länsisatama ja Hernesaari

Nimi Varustamo Saapuu Mistä Laituri Terminaali Lähtee Mihin Sijainti
Star Tallink Silja 2015-05-29 15:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-05-29 16:30 Tallinna Kartta
Baltic Queen Tallink Silja 2015-05-29 16:00 Tallinna LJ4 Länsiterminaali 2015-05-29 18:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-05-29 18:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-05-29 19:30 Tallinna Kartta
Finlandia Eckerö Line 2015-05-29 21:15 Tallinna LJ5 Länsiterminaali 2015-05-30 08:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-05-29 21:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-05-29 22:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-05-30 00:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-05-30 07:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-05-30 09:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-05-30 10:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-05-30 12:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-05-30 13:30 Tallinna Kartta
Finlandia Eckerö Line 2015-05-30 14:30 Tallinna LJ5 Länsiterminaali 2015-05-30 15:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-05-30 15:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-05-30 16:30 Tallinna Kartta
Baltic Queen Tallink Silja 2015-05-30 16:00 Tallinna LJ4 Länsiterminaali 2015-05-30 18:30 Tallinna Kartta
Lotus C & C Port Agency 2015-05-30 17:30 Kilpilahti LHC Hernesaari 2015-06-09 00:01 Kilpilahti Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-05-30 18:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-05-30 20:30 Tallinna Kartta
Finlandia Eckerö Line 2015-05-30 21:15 Tallinna LJ5 Länsiterminaali 2015-05-31 08:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-05-30 22:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-05-31 07:30 Tallinna Kartta
Princess Maria St. Peter Line 2015-05-31 08:00 Pietari LJ3 Länsiterminaali 2015-05-31 18:00 Pietari Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-05-31 09:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-05-31 10:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-05-31 12:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-05-31 13:30 Tallinna Kartta
Finlandia Eckerö Line 2015-05-31 14:30 Tallinna LJ5 Länsiterminaali 2015-05-31 15:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-05-31 15:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-05-31 16:30 Tallinna Kartta
Baltic Queen Tallink Silja 2015-05-31 16:00 Tallinna LJ4 Länsiterminaali 2015-05-31 18:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-05-31 18:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-05-31 19:30 Tallinna Kartta
Finlandia Eckerö Line 2015-05-31 21:15 Tallinna LJ5 Länsiterminaali 2015-06-01 08:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-05-31 21:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-05-31 22:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-06-01 00:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-01 07:30 Tallinna Kartta
Franklin Nordic Transit 2015-06-01 08:00 Slite LHB Hernesaari 2015-06-01 22:00 Slite Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-06-01 09:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-01 10:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-06-01 12:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-01 13:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-06-01 15:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-01 16:30 Tallinna Kartta
Baltic Queen Tallink Silja 2015-06-01 16:00 Tallinna LJ4 Länsiterminaali 2015-06-01 18:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-06-01 18:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-01 19:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-06-01 21:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-01 22:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-06-02 00:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-02 07:30 Tallinna Kartta
Princess Maria St. Peter Line 2015-06-02 08:00 Pietari LJ3 Länsiterminaali 2015-06-02 18:00 Pietari Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-06-02 09:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-02 10:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-06-02 12:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-02 13:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-06-02 15:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-02 16:30 Tallinna Kartta
Baltic Queen Tallink Silja 2015-06-02 16:00 Tallinna LJ4 Länsiterminaali 2015-06-02 18:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-06-02 18:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-02 19:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-06-02 21:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-02 22:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-06-03 00:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-03 07:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-06-03 09:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-03 10:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-06-03 12:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-03 13:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-06-03 15:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-03 16:30 Tallinna Kartta
Baltic Queen Tallink Silja 2015-06-03 16:00 Tallinna LJ4 Länsiterminaali 2015-06-03 18:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-06-03 18:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-03 19:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-06-03 21:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-03 22:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-06-04 00:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-04 07:30 Tallinna Kartta
Princess Maria St. Peter Line 2015-06-04 08:00 Pietari LJ3 Länsiterminaali 2015-06-04 18:00 Pietari Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-06-04 09:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-04 10:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-06-04 12:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-04 13:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-06-04 15:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-04 16:30 Tallinna Kartta
Baltic Queen Tallink Silja 2015-06-04 16:00 Tallinna LJ4 Länsiterminaali 2015-06-04 18:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-06-04 18:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-04 19:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-06-04 21:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-04 22:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-06-05 00:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-05 07:30 Tallinna Kartta
Superstar Tallink Silja 2015-06-05 09:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-05 10:30 Tallinna Kartta
Star Tallink Silja 2015-06-05 12:30 Tallinna LJ6 Länsiterminaali 2015-06-05 13:30 Tallinna Kartta
Sivun alkuun

Vuosaaren satama

Nimi Varustamo Saapuu Mistä Laituri Terminaali Lähtee Mihin Sijainti
Finnkraft Finnlines 2015-05-29 08:35 Gdynia VG7 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2015-05-29 21:30 Gdynia Kartta
Finnsky Finnlines 2015-05-29 20:00 Ust-Luga VG5 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2015-05-30 10:00 Rostock Kartta
Sea Wind Tallink Silja 2015-05-29 22:00 Tallinna VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) 2015-05-29 23:30 Tallinna Kartta
Misida Finnlines 2015-05-30 06:00 Kotka VG5 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2015-05-30 15:30 Immingham Kartta
Finnstar Finnlines 2015-05-30 09:00 Travemünde VC2 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2015-05-30 17:00 Travemünde Kartta
Akerdijk MSC 2015-05-30 14:00 Rauma VEB Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) 2015-05-30 Antwerpen Kartta
Finnlady Finnlines 2015-05-31 09:30 Travemünde VC1 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2015-05-31 13:00 Pietari Kartta
Sea Wind Tallink Silja 2015-05-31 22:00 Tallinna VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) 2015-05-31 23:30 Tallinna Kartta
Adelina D Unifeeder 2015-06-01 06:00 Tallinna VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) 2015-06-01 Kotka Kartta
Containerships VI Containerships 2015-06-01 07:00 Rotterdam VD5 Steveco/MLT (D-laiturit) 2015-06-01 Klaipeda Kartta
Freya Tschudilines 2015-06-01 07:00 Rotterdam VEA Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) 2015-06-01 Tallinna Kartta
Finnkraft Finnlines 2015-06-01 09:00 Gdynia VG7 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2015-06-02 21:30 Gdynia Kartta
Finnmaid Finnlines 2015-06-01 09:00 Travemünde VC2 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2015-06-01 17:00 Travemünde Kartta
Sea Wind Tallink Silja 2015-06-01 10:30 Tallinna VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) 2015-06-01 13:30 Tallinna Kartta
Vohburg Containerships 2015-06-01 11:00 Riga VD5 Steveco/MLT (D-laiturit) 2015-06-01 Pietari Kartta
Henneke Rambow Unifeeder 2015-06-01 12:00 Tallinna VEA Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) 2015-06-01 Kotka Kartta
Finnsea Finnlines 2015-06-01 15:30 Antwerpen VF3 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2015-06-01 22:30 Kartta
Finnsea Finnlines 2015-06-01 15:30 Antwerpen VF3 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2015-06-01 22:30 Kartta
Sea Wind Tallink Silja 2015-06-01 22:00 Tallinna VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) 2015-06-01 23:30 Tallinna Kartta
Nordic Bremen Unifeeder 2015-06-02 06:00 Rotterdam VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) 2015-06-02 Kotka Kartta
Aila Containerships 2015-06-02 08:00 Pietari VD5 Steveco/MLT (D-laiturit) 2015-06-03 Riga Kartta
Finnlady Finnlines 2015-06-02 09:00 Pietari VC1 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2015-06-02 17:00 Travemünde Kartta
Finnlady Finnlines 2015-06-02 09:00 Pietari VC1 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2015-06-02 17:00 Kartta
Finnlady Finnlines 2015-06-02 09:00 Pietari VC1 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2015-06-02 17:00 Travemünde Kartta
Sea Wind Tallink Silja 2015-06-02 10:30 Tallinna VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) 2015-06-02 13:30 Tallinna Kartta
Sea Wind Tallink Silja 2015-06-02 22:00 Tallinna VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) 2015-06-02 23:30 Tallinna Kartta
Finnhawk Finnlines 2015-06-03 06:00 Hull VG7 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2015-06-03 11:00 Pietari Kartta
Finnstar Finnlines 2015-06-03 09:00 Travemünde VC2 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2015-06-03 17:00 Travemünde Kartta
Sea Wind Tallink Silja 2015-06-03 10:30 Tallinna VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) 2015-06-03 13:30 Tallinna Kartta
Finnhawk Finnlines 2015-06-03 15:00 Hull VG7 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2015-06-03 20:00 Pietari Kartta
Sea Wind Tallink Silja 2015-06-03 22:00 Tallinna VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) 2015-06-03 23:30 Tallinna Kartta
Charlotta B CMA-CGM 2015-06-04 06:00 Hampuri VDA Steveco/MLT (D-laiturit) 2015-06-05 Kotka Kartta
Thetis D Hapag-Lloyd 2015-06-04 06:00 Pietari VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) 2015-06-04 Gdynia Kartta
Finnmaid Finnlines 2015-06-04 09:00 Travemünde VC2 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2015-06-04 17:00 Travemünde Kartta
Sea Wind Tallink Silja 2015-06-04 10:30 Tallinna VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) 2015-06-04 13:30 Tallinna Kartta
MSC Malin MSC 2015-06-04 15:00 Kotka VDA Steveco/MLT (D-laiturit) 2015-06-04 Antwerpen Kartta
Sea Wind Tallink Silja 2015-06-04 22:00 Tallinna VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) 2015-06-04 23:30 Tallinna Kartta
Pollux Unifeeder 2015-06-05 06:00 Rotterdam VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) 2015-06-05 Kotka Kartta
Reinbek Unifeeder 2015-06-05 06:00 Rotterdam VDA Steveco/MLT (D-laiturit) 2015-06-05 Kotka Kartta
Finnkraft Finnlines 2015-06-05 09:00 Gdynia VG7 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2015-06-05 21:30 Gdynia Kartta
Finnlady Finnlines 2015-06-05 09:00 Travemünde VC1 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2015-06-05 17:00 Travemünde Kartta
Finnlady Finnlines 2015-06-05 09:00 Travemünde VC1 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) 2015-06-05 17:00 Travemünde Kartta
Sea Wind Tallink Silja 2015-06-05 10:30 Tallinna VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) 2015-06-05 13:30 Tallinna Kartta
Sivun alkuun

Muut

Nimi Varustamo Saapuu Mistä Laituri Terminaali Lähtee Mihin
Finntide Finnlines 2015-06-01 06:45 Rostock - 2015-06-01 10:00 Ust-Luga
Finntide Finnlines 2015-06-01 06:45 Rostock - 2015-06-01 10:00 Ust-Luga
Misana Finnlines 2015-06-02 07:00 Antwerpen - 2015-06-02 10:00 Rauma
Misana Finnlines 2015-06-02 07:00 Antwerpen - 2015-06-02 10:00 Kotka
Finntide Finnlines 2015-06-02 11:30 - 2015-06-02 19:00 Rostock
Finntide Finnlines 2015-06-02 11:30 Ust-Luga - 2015-06-02 19:00 Rostock
Finntide Finnlines 2015-06-02 11:30 Ust-Luga - 2015-06-02 19:00
Norderoog Maersk/Seago 2015-06-02 14:00 Bremerhaven - 2015-06-03 Rauma
Akacia X-Press Feeders 2015-06-02 18:00 Kotka - 2015-06-02 Rotterdam
Finnsky Finnlines 2015-06-04 18:00 Rostock - 2015-06-05 22:30 Rostock
Finnsky Finnlines 2015-06-04 18:00 Rostock - 2015-06-05 22:30 Rostock
Sivun alkuun