Ankommande och avgående fartyg

Uppdaterad 2.10.2022 09:58:01
Ankomst tid Fartyg Rederi Avgångshamn Terminal
2.10.2022 10:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Finnsteve RORO (kajen C, F och G)
2.10.2022 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
2.10.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.10.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.10.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.10.2022 18:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
2.10.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.10.2022 18:45 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
2.10.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.10.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.10.2022 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.10.2022 00:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
3.10.2022 07:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
3.10.2022 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.10.2022 09:15 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Finnsteve RORO (kajen C, F och G)
3.10.2022 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
3.10.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.10.2022 10:10 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
3.10.2022 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
3.10.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.10.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.10.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.10.2022 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
3.10.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.10.2022 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
3.10.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.10.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.10.2022 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.10.2022 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.10.2022 09:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Västra Terminalen 2
4.10.2022 09:15 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Annan
4.10.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.10.2022 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
4.10.2022 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
4.10.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.10.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.10.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.10.2022 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
4.10.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.10.2022 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
4.10.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.10.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.10.2022 01:00 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.10.2022 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.10.2022 09:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Västra Terminalen 2
5.10.2022 09:15 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Annan
5.10.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.10.2022 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
5.10.2022 10:10 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
5.10.2022 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
5.10.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.10.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.10.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.10.2022 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
5.10.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.10.2022 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
5.10.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.10.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.10.2022 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.10.2022 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.10.2022 09:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Västra Terminalen 2
6.10.2022 09:15 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Annan
6.10.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.10.2022 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
6.10.2022 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
6.10.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.10.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.10.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.10.2022 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
6.10.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.10.2022 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
6.10.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.10.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.10.2022 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.10.2022 06:45 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
7.10.2022 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.10.2022 09:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Västra Terminalen 2
7.10.2022 09:15 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Annan
7.10.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.10.2022 10:10 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
7.10.2022 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
7.10.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.10.2022 13:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
7.10.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.10.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.10.2022 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
7.10.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.10.2022 20:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
7.10.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.10.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.10.2022 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.10.2022 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.10.2022 09:15 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Annan
8.10.2022 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
8.10.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.10.2022 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
8.10.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.10.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.10.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.10.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.10.2022 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
8.10.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.10.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.10.2022 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.10.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.10.2022 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
Uppdaterad 2.10.2022 09:58:01
Avgångstid Fartyg Rederi Destinationshamn Terminal
2.10.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.10.2022 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
2.10.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.10.2022 15:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Finnsteve RORO (kajen C, F och G)
2.10.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.10.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.10.2022 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
2.10.2022 19:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
2.10.2022 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
2.10.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.10.2022 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.10.2022 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.10.2022 01:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
3.10.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.10.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.10.2022 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
3.10.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.10.2022 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
3.10.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.10.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.10.2022 16:15 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Finnsteve RORO (kajen C, F och G)
3.10.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.10.2022 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
3.10.2022 17:15 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
3.10.2022 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
3.10.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.10.2022 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
3.10.2022 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.10.2022 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.10.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.10.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.10.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.10.2022 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
4.10.2022 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Västra Terminalen 2
4.10.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.10.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.10.2022 16:15 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Annan
4.10.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.10.2022 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
4.10.2022 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
4.10.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.10.2022 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
4.10.2022 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.10.2022 23:00 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.10.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.10.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.10.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.10.2022 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
5.10.2022 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Västra Terminalen 2
5.10.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.10.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.10.2022 16:15 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Annan
5.10.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.10.2022 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
5.10.2022 17:15 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
5.10.2022 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
5.10.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.10.2022 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
5.10.2022 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.10.2022 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.10.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.10.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.10.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.10.2022 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
6.10.2022 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Västra Terminalen 2
6.10.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.10.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.10.2022 16:15 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Annan
6.10.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.10.2022 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
6.10.2022 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
6.10.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.10.2022 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
6.10.2022 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.10.2022 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.10.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.10.2022 07:45 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
7.10.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.10.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.10.2022 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Västra Terminalen 2
7.10.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.10.2022 14:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
7.10.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.10.2022 16:15 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Annan
7.10.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.10.2022 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
7.10.2022 17:15 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
7.10.2022 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
7.10.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.10.2022 21:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
7.10.2022 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.10.2022 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.10.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.10.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.10.2022 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
8.10.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.10.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.10.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.10.2022 16:15 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Annan
8.10.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.10.2022 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
8.10.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.10.2022 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
8.10.2022 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.10.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.10.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.10.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.10.2022 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
Informationen är preliminär.