Ankommande och avgående fartyg

Uppdaterad 4.2.2023 11:18:02
Ankomst tid Fartyg Rederi Avgångshamn Terminal
4.2.2023 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.2.2023 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.2.2023 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.2.2023 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.2.2023 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
4.2.2023 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.2.2023 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.2.2023 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
5.2.2023 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
5.2.2023 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.2.2023 13:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Finnsteve RORO (kajen C, F och G)
5.2.2023 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.2.2023 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.2.2023 17:15 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.2.2023 18:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
5.2.2023 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.2.2023 18:45 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
5.2.2023 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.2.2023 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 00:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 00:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
6.2.2023 02:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
6.2.2023 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 09:00 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 09:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
6.2.2023 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
6.2.2023 10:10 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
6.2.2023 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 14:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Annan
6.2.2023 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 17:15 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
6.2.2023 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
6.2.2023 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 00:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 07:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
7.2.2023 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 09:00 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
7.2.2023 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
7.2.2023 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 17:15 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
7.2.2023 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
7.2.2023 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 00:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 07:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
8.2.2023 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 09:00 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 09:15 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Annan
8.2.2023 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
8.2.2023 10:10 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
8.2.2023 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 17:15 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
8.2.2023 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
8.2.2023 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 00:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 07:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
9.2.2023 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 09:00 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 09:15 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Annan
9.2.2023 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
9.2.2023 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 17:15 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
9.2.2023 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
9.2.2023 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 00:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 06:45 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
10.2.2023 07:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
10.2.2023 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 09:00 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 09:15 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Annan
10.2.2023 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 10:10 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
10.2.2023 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
10.2.2023 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 13:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
10.2.2023 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 17:15 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
10.2.2023 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 20:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
10.2.2023 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
11.2.2023 00:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
11.2.2023 08:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Annan
11.2.2023 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
11.2.2023 09:00 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
11.2.2023 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
11.2.2023 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
Uppdaterad 4.2.2023 11:18:02
Avgångstid Fartyg Rederi Destinationshamn Terminal
4.2.2023 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.2.2023 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.2.2023 15:30 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Finnsteve RORO (kajen C, F och G)
4.2.2023 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.2.2023 17:15 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
4.2.2023 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.2.2023 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
5.2.2023 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.2.2023 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.2.2023 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
5.2.2023 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.2.2023 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.2.2023 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.2.2023 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
5.2.2023 18:15 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.2.2023 19:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
5.2.2023 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
5.2.2023 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.2.2023 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.2.2023 22:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 01:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
6.2.2023 02:45 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
6.2.2023 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
6.2.2023 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
6.2.2023 11:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 16:15 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Finnsteve RORO (kajen C, F och G)
6.2.2023 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 17:15 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
6.2.2023 18:15 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
6.2.2023 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
6.2.2023 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.2.2023 22:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
7.2.2023 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
7.2.2023 11:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 16:15 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Annan
7.2.2023 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 18:15 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
7.2.2023 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
7.2.2023 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.2.2023 22:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
8.2.2023 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
8.2.2023 11:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 16:15 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Annan
8.2.2023 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
8.2.2023 17:15 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
8.2.2023 18:15 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
8.2.2023 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
8.2.2023 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.2.2023 22:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
9.2.2023 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
9.2.2023 11:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 16:15 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Annan
9.2.2023 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 18:15 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
9.2.2023 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
9.2.2023 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
9.2.2023 22:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 07:45 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
10.2.2023 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
10.2.2023 11:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 14:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
10.2.2023 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 16:15 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Annan
10.2.2023 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
10.2.2023 17:15 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
10.2.2023 18:15 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
10.2.2023 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 21:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
10.2.2023 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
10.2.2023 22:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
11.2.2023 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
11.2.2023 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
11.2.2023 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
11.2.2023 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
11.2.2023 11:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
11.2.2023 15:30 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Annan
Informationen är preliminär.