Uppdaterad 22.4.2024 22:13:03
Tabell över avgående passagerarfartyg.
Avgångstid Fartyg Rederi Destination Terminal
22.4.2024 22:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
23.4.2024 06:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
23.4.2024 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
23.4.2024 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
23.4.2024 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
23.4.2024 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
23.4.2024 13:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
23.4.2024 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
23.4.2024 15:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminalen
23.4.2024 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
23.4.2024 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
23.4.2024 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
23.4.2024 17:15 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
23.4.2024 18:35 Victoria I Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
23.4.2024 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
23.4.2024 20:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
23.4.2024 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
23.4.2024 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
23.4.2024 23:00 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 06:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
24.4.2024 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
24.4.2024 13:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
24.4.2024 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 15:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminalen
24.4.2024 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
24.4.2024 17:15 Viking Cinderella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
24.4.2024 18:35 Victoria I Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 20:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
24.4.2024 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
24.4.2024 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 22:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 06:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
25.4.2024 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
25.4.2024 13:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
25.4.2024 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 15:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminalen
25.4.2024 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
25.4.2024 17:15 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
25.4.2024 18:35 Victoria I Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 20:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
25.4.2024 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
25.4.2024 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 22:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 06:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
26.4.2024 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 07:45 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
26.4.2024 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 13:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
26.4.2024 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 14:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
26.4.2024 15:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminalen
26.4.2024 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
26.4.2024 17:15 Viking Cinderella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
26.4.2024 18:35 Victoria I Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 20:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
26.4.2024 21:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
26.4.2024 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 22:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
27.4.2024 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
27.4.2024 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
27.4.2024 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
27.4.2024 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
27.4.2024 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
27.4.2024 15:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminalen
27.4.2024 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
27.4.2024 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
27.4.2024 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
27.4.2024 17:15 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
27.4.2024 18:35 Victoria I Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
27.4.2024 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
27.4.2024 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
27.4.2024 22:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
28.4.2024 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
28.4.2024 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
28.4.2024 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
28.4.2024 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
28.4.2024 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
28.4.2024 15:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminalen
28.4.2024 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
28.4.2024 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
28.4.2024 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
28.4.2024 17:15 Viking Cinderella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
28.4.2024 18:35 Victoria I Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
28.4.2024 19:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
28.4.2024 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
28.4.2024 20:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
28.4.2024 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
28.4.2024 22:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 01:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
29.4.2024 02:50 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
29.4.2024 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
29.4.2024 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 13:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
29.4.2024 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 15:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminalen
29.4.2024 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
29.4.2024 17:15 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
29.4.2024 18:35 Victoria I Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 20:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
29.4.2024 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
29.4.2024 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 22:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
Uppdaterad 22.4.2024 22:13:03
Tabell över ankommande passagerarfartyg.
Ankomstid Fartyg Rederi Från Terminal
23.4.2024 00:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
23.4.2024 05:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminalen
23.4.2024 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
23.4.2024 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
23.4.2024 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
23.4.2024 10:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminalen
23.4.2024 10:10 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
23.4.2024 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
23.4.2024 12:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminalen
23.4.2024 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
23.4.2024 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
23.4.2024 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
23.4.2024 16:00 Victoria I Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
23.4.2024 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
23.4.2024 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminalen
23.4.2024 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
23.4.2024 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
23.4.2024 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 01:00 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 05:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminalen
24.4.2024 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
24.4.2024 10:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminalen
24.4.2024 10:10 Viking Cinderella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
24.4.2024 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
24.4.2024 12:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminalen
24.4.2024 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 16:00 Victoria I Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminalen
24.4.2024 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
24.4.2024 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
24.4.2024 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 00:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 05:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminalen
25.4.2024 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
25.4.2024 10:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminalen
25.4.2024 10:10 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
25.4.2024 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
25.4.2024 12:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminalen
25.4.2024 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 16:00 Victoria I Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminalen
25.4.2024 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
25.4.2024 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
25.4.2024 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 00:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 05:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminalen
26.4.2024 06:45 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
26.4.2024 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 10:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminalen
26.4.2024 10:10 Viking Cinderella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
26.4.2024 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
26.4.2024 12:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminalen
26.4.2024 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 13:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
26.4.2024 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 16:00 Victoria I Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminalen
26.4.2024 20:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
26.4.2024 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
26.4.2024 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
27.4.2024 00:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
27.4.2024 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
27.4.2024 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
27.4.2024 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
27.4.2024 10:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminalen
27.4.2024 10:10 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
27.4.2024 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
27.4.2024 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
27.4.2024 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
27.4.2024 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
27.4.2024 16:00 Victoria I Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
27.4.2024 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
27.4.2024 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
27.4.2024 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
27.4.2024 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
28.4.2024 00:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
28.4.2024 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
28.4.2024 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
28.4.2024 10:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminalen
28.4.2024 10:10 Viking Cinderella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
28.4.2024 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
28.4.2024 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
28.4.2024 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
28.4.2024 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
28.4.2024 16:00 Victoria I Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
28.4.2024 18:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
28.4.2024 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
28.4.2024 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminalen
28.4.2024 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
28.4.2024 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 00:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 00:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
29.4.2024 02:30 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminalen
29.4.2024 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
29.4.2024 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 09:45 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminalen
29.4.2024 10:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminalen
29.4.2024 10:10 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
29.4.2024 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
29.4.2024 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 16:00 Victoria I Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminalen
29.4.2024 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
29.4.2024 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
29.4.2024 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
Informationen är preliminär.