Päivitetty 16.6.2024 15:48:03
Lähtevien matkustaja-alusten taulukko.
Lähtöaika Laiva Varustamo Minne Terminaali
16.6.2024 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
16.6.2024 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
16.6.2024 17:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
16.6.2024 17:15 Gabriella Viking Line Abp Visby Katajanokan terminaali
16.6.2024 19:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
16.6.2024 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
16.6.2024 20:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
16.6.2024 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
16.6.2024 22:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
17.6.2024 01:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
17.6.2024 02:50 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
17.6.2024 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
17.6.2024 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
17.6.2024 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
17.6.2024 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
17.6.2024 13:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
17.6.2024 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
17.6.2024 15:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
17.6.2024 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
17.6.2024 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
17.6.2024 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
17.6.2024 17:15 Viking Cinderella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
17.6.2024 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
17.6.2024 20:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
17.6.2024 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
17.6.2024 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
17.6.2024 22:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
17.6.2024 23:00 Zaanborg Wagenborg Shipping B/V NLVLI Yhteiskäyttöiset RORO-laiturit (B-laiturit)
18.6.2024 06:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
18.6.2024 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
18.6.2024 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
18.6.2024 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
18.6.2024 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
18.6.2024 13:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
18.6.2024 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
18.6.2024 15:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
18.6.2024 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
18.6.2024 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
18.6.2024 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
18.6.2024 17:15 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
18.6.2024 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
18.6.2024 20:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
18.6.2024 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
18.6.2024 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
18.6.2024 23:00 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.6.2024 06:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
19.6.2024 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.6.2024 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.6.2024 10:30 Viking Cinderella Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
19.6.2024 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.6.2024 11:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
19.6.2024 13:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
19.6.2024 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.6.2024 15:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
19.6.2024 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.6.2024 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.6.2024 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
19.6.2024 18:10 Viking Cinderella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
19.6.2024 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.6.2024 20:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
19.6.2024 21:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
19.6.2024 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.6.2024 22:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.6.2024 06:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
20.6.2024 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.6.2024 07:45 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
20.6.2024 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.6.2024 10:30 Gabriella Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
20.6.2024 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.6.2024 13:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
20.6.2024 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.6.2024 14:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
20.6.2024 15:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
20.6.2024 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.6.2024 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.6.2024 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
20.6.2024 18:10 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
20.6.2024 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.6.2024 20:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
20.6.2024 21:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
20.6.2024 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.6.2024 22:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.6.2024 06:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
21.6.2024 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.6.2024 07:45 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
21.6.2024 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.6.2024 10:30 Viking Cinderella Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
21.6.2024 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.6.2024 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.6.2024 14:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
21.6.2024 15:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
21.6.2024 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.6.2024 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.6.2024 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
21.6.2024 18:10 Viking Cinderella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
21.6.2024 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.6.2024 21:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
21.6.2024 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.6.2024 22:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.6.2024 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.6.2024 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.6.2024 10:30 Gabriella Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
22.6.2024 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.6.2024 11:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
22.6.2024 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.6.2024 15:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
22.6.2024 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.6.2024 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.6.2024 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
22.6.2024 18:10 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
22.6.2024 19:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.6.2024 21:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
22.6.2024 22:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.6.2024 07:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.6.2024 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.6.2024 10:30 Viking Cinderella Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
23.6.2024 10:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.6.2024 11:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
23.6.2024 13:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.6.2024 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.6.2024 16:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.6.2024 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
24.6.2024 15:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
Päivitetty 16.6.2024 15:48:03
Saapuvien matkustaja-alusten taulukko.
Saapumisaika Laiva Varustamo Mistä Terminaali
16.6.2024 18:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
16.6.2024 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
16.6.2024 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
16.6.2024 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
16.6.2024 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
17.6.2024 00:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
17.6.2024 00:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
17.6.2024 02:30 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
17.6.2024 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
17.6.2024 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
17.6.2024 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
17.6.2024 09:45 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
17.6.2024 10:10 Viking Cinderella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
17.6.2024 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
17.6.2024 11:30 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
17.6.2024 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
17.6.2024 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
17.6.2024 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
17.6.2024 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
17.6.2024 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
17.6.2024 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
17.6.2024 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
17.6.2024 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
18.6.2024 00:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
18.6.2024 05:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
18.6.2024 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
18.6.2024 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
18.6.2024 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
18.6.2024 10:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
18.6.2024 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
18.6.2024 12:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
18.6.2024 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
18.6.2024 13:45 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
18.6.2024 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
18.6.2024 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
18.6.2024 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
18.6.2024 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
18.6.2024 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
18.6.2024 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
18.6.2024 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.6.2024 01:00 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.6.2024 05:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
19.6.2024 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.6.2024 09:15 Viking Cinderella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
19.6.2024 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.6.2024 10:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
19.6.2024 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
19.6.2024 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
19.6.2024 12:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
19.6.2024 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.6.2024 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.6.2024 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.6.2024 16:50 Viking Cinderella Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
19.6.2024 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.6.2024 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
19.6.2024 20:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
19.6.2024 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.6.2024 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.6.2024 00:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.6.2024 05:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
20.6.2024 06:45 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
20.6.2024 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.6.2024 09:15 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
20.6.2024 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.6.2024 10:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
20.6.2024 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
20.6.2024 12:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
20.6.2024 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.6.2024 13:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
20.6.2024 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.6.2024 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.6.2024 16:50 Gabriella Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
20.6.2024 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.6.2024 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
20.6.2024 20:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
20.6.2024 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.6.2024 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.6.2024 00:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.6.2024 05:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
21.6.2024 06:45 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
21.6.2024 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.6.2024 09:15 Viking Cinderella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
21.6.2024 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.6.2024 10:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
21.6.2024 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
21.6.2024 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.6.2024 13:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
21.6.2024 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.6.2024 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.6.2024 16:50 Viking Cinderella Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
21.6.2024 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.6.2024 20:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
21.6.2024 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.6.2024 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.6.2024 00:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.6.2024 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.6.2024 09:15 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
22.6.2024 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.6.2024 10:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
22.6.2024 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
22.6.2024 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
22.6.2024 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.6.2024 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.6.2024 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.6.2024 16:50 Gabriella Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
22.6.2024 18:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.6.2024 20:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
22.6.2024 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.6.2024 21:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.6.2024 00:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.6.2024 09:15 Viking Cinderella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
23.6.2024 09:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.6.2024 10:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
23.6.2024 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
23.6.2024 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
23.6.2024 12:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.6.2024 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.6.2024 15:30 MyStar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
Tiedot tulevat kansallisesta merenkulun tietojärjestelmästä, Portnetista. Helsingin Satama ei vastaa Portnetin tietosisällöstä.