Uppdaterad 22.4.2024 21:12:03
Tabell över ankommande fraktfartyg.
Fartyg Rederi Ankom Från Hamn Kaj Avgåen Destination
Cemsea III Baltrader Shipping Company 16.4.2024 20:55 Liepaja Loviisa LOV1 18.4.2024 10:50 Liepaja
Vechtborg Wagenborg Shipping B/V 16.4.2024 22:30 ITAUG Loviisa LOV4 19.4.2024 01:30 Björneborg
Thetis D Unifeeder A/S 16.4.2024 23:15 Hamburg Nordsjö VD4 18.4.2024 00:55 Bremerhaven
Finnhawk Finnlines Oyj 17.4.2024 15:20 Hull Nordsjö VF4 18.4.2024 18:20 Hull
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 17.4.2024 21:00 Tallinn Västra hamnen LJ8 17.4.2024 21:36 Tallinn
MyStar Tallink Silja Oy 17.4.2024 21:34 Tallinn Västra hamnen LJ7 17.4.2024 22:25 Tallinn
Bjoernoe Schulte & Bruns Chartering 17.4.2024 23:30 Mariehamn / Stockholm Loviisa LOV6 19.4.2024 03:00 Papenburg
Megastar Tallink Silja Oy 18.4.2024 00:33 Tallinn Västra hamnen LJ7 18.4.2024 07:15 Tallinn
Travetal Meriaura Oy 18.4.2024 03:20 Kotka Loviisa LOV2 19.4.2024 14:30 Gdynia
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 18.4.2024 05:09 Muuga Nordsjö VA8 18.4.2024 05:58 Muuga
Nordic Istria Orient Overseas Container Line Ltd. 18.4.2024 05:10 Kotka Nordsjö VDA 19.4.2024 16:10 Gdansk
Friendland Meriaura Oy 18.4.2024 07:25 Nådendal Loviisa LOV3 20.4.2024 05:20 Wismar
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 18.4.2024 08:15 Tallinn Västra hamnen LJ8 18.4.2024 09:05 Tallinn
Viking XPRS Viking Line Abp 18.4.2024 09:30 Tallinn Eteläsatama EK7 18.4.2024 10:20 Tallinn
MyStar Tallink Silja Oy 18.4.2024 09:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 18.4.2024 10:15 Tallinn
Viking Cinderella Viking Line Abp 18.4.2024 10:10 Mariehamn / Stockholm Eteläsatama EK6 18.4.2024 17:05 Mariehamn / Stockholm
Silja Symphony Tallink Silja Oy 18.4.2024 10:30 Mariehamn / Stockholm Eteläsatama EO2 18.4.2024 17:00 Mariehamn / Stockholm
Finnmaid Finnlines Oyj 18.4.2024 11:15 Travemünde Nordsjö VC1 18.4.2024 17:10 Travemünde
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 18.4.2024 12:10 Muuga Nordsjö VA8 18.4.2024 12:55 Muuga
Megastar Tallink Silja Oy 18.4.2024 12:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 18.4.2024 13:15 Tallinn
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 18.4.2024 14:20 Tallinn Västra hamnen LJ8 18.4.2024 15:10 Tallinn
MyStar Tallink Silja Oy 18.4.2024 15:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 18.4.2024 16:15 Tallinn
Victoria I Tallink Silja Oy 18.4.2024 16:00 Tallinn Västra hamnen LJ6 18.4.2024 18:30 Tallinn
Megastar Tallink Silja Oy 18.4.2024 18:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 18.4.2024 19:15 Tallinn
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 18.4.2024 19:10 Muuga Nordsjö VA8 18.4.2024 19:55 Muuga
Viking XPRS Viking Line Abp 18.4.2024 19:30 Tallinn Eteläsatama EK7 18.4.2024 20:20 Tallinn
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 18.4.2024 21:05 Tallinn Västra hamnen LJ8 18.4.2024 21:40 Tallinn
MyStar Tallink Silja Oy 18.4.2024 21:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 18.4.2024 22:15 Tallinn
Megastar Tallink Silja Oy 19.4.2024 00:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 19.4.2024 07:15 Tallinn
RDJ Johanna C-Shippig & Logistics B.V. 19.4.2024 02:35 SEAHU Loviisa LOV4 19.4.2024 23:15 FRBES
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 19.4.2024 05:10 Muuga Nordsjö VA8 19.4.2024 06:00 Muuga
Viking XPRS Viking Line Abp 19.4.2024 06:45 Tallinn Eteläsatama EK7 19.4.2024 07:32 Tallinn
Finntide Finnlines Oyj 19.4.2024 06:45 Rostock Nordsjö VG6 19.4.2024 20:45 Rostock
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 19.4.2024 08:11 Tallinn Västra hamnen LJ8 19.4.2024 08:55 Tallinn
MyStar Tallink Silja Oy 19.4.2024 09:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 19.4.2024 10:15 Tallinn
Finnstar Finnlines Oyj 19.4.2024 09:50 Travemünde Nordsjö VC2 19.4.2024 16:00 Travemünde
Gabriella Viking Line Abp 19.4.2024 10:10 Mariehamn / Stockholm Eteläsatama EK6 19.4.2024 17:10 Mariehamn / Stockholm
Silja Serenade Tallink Silja Oy 19.4.2024 10:30 Mariehamn / Stockholm Eteläsatama EO2 19.4.2024 16:55 Mariehamn / Stockholm
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 19.4.2024 12:05 Muuga Nordsjö VA8 19.4.2024 13:00 Muuga
Megastar Tallink Silja Oy 19.4.2024 12:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 19.4.2024 13:15 Tallinn
Viking XPRS Viking Line Abp 19.4.2024 13:15 Tallinn Eteläsatama EK7 19.4.2024 14:05 Tallinn
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 19.4.2024 14:15 Tallinn Västra hamnen LJ8 19.4.2024 15:05 Tallinn
MyStar Tallink Silja Oy 19.4.2024 15:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 19.4.2024 16:15 Tallinn
Victoria I Tallink Silja Oy 19.4.2024 16:00 Tallinn Västra hamnen LJ6 19.4.2024 18:35 Tallinn
Megastar Tallink Silja Oy 19.4.2024 18:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 19.4.2024 19:15 Tallinn
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 19.4.2024 19:00 Muuga Nordsjö VA8 19.4.2024 20:00 Muuga
Viking XPRS Viking Line Abp 19.4.2024 20:00 Tallinn Eteläsatama EK7 19.4.2024 20:45 Tallinn
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 19.4.2024 21:00 Tallinn Västra hamnen LJ8 19.4.2024 21:35 Tallinn
MyStar Tallink Silja Oy 19.4.2024 21:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 19.4.2024 22:15 Tallinn
Megastar Tallink Silja Oy 20.4.2024 00:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 20.4.2024 07:15 Tallinn
Valentina MSC Finland Oy 20.4.2024 05:20 Raumo Nordsjö VEC 21.4.2024 16:40 Antwerpen
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 20.4.2024 08:10 Tallinn Västra hamnen LJ8 20.4.2024 08:45 Tallinn
Viking XPRS Viking Line Abp 20.4.2024 09:30 Tallinn Eteläsatama EK7 20.4.2024 10:25 Tallinn
MyStar Tallink Silja Oy 20.4.2024 09:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 20.4.2024 10:15 Tallinn
Viking Cinderella Viking Line Abp 20.4.2024 10:10 Mariehamn / Stockholm Eteläsatama EK6 20.4.2024 17:05 Mariehamn / Stockholm
Silja Symphony Tallink Silja Oy 20.4.2024 10:25 Mariehamn / Stockholm Eteläsatama EO2 20.4.2024 16:55 Mariehamn / Stockholm
Finnlady Finnlines Oyj 20.4.2024 10:43 Travemünde Nordsjö VC2 20.4.2024 16:45 Travemünde
Megastar Tallink Silja Oy 20.4.2024 12:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 20.4.2024 13:15 Tallinn
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 20.4.2024 14:15 Tallinn Västra hamnen LJ8 20.4.2024 14:55 Tallinn
MyStar Tallink Silja Oy 20.4.2024 15:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 20.4.2024 16:15 Tallinn
Victoria I Tallink Silja Oy 20.4.2024 16:00 Tallinn Västra hamnen LJ6 20.4.2024 18:35 Tallinn
Megastar Tallink Silja Oy 20.4.2024 18:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 20.4.2024 19:15 Tallinn
Viking XPRS Viking Line Abp 20.4.2024 19:30 Tallinn Eteläsatama EK7 20.4.2024 20:20 Tallinn
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 20.4.2024 21:06 Tallinn Västra hamnen LJ8 21.4.2024 08:38 Tallinn
MyStar Tallink Silja Oy 20.4.2024 21:32 Tallinn Västra hamnen LJ7 20.4.2024 22:14 Tallinn
CMA CGM Mermaid CMA – CGM S.A. 20.4.2024 22:58 Kotka Nordsjö VDB 21.4.2024 16:05 Tallinn
Megastar Tallink Silja Oy 21.4.2024 00:31 Tallinn Västra hamnen LJ7 21.4.2024 07:16 Tallinn
MyStar Tallink Silja Oy 21.4.2024 09:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 21.4.2024 10:15 Tallinn
Viking XPRS Viking Line Abp 21.4.2024 09:35 Tallinn Eteläsatama EK7 21.4.2024 10:20 Tallinn
Finnmaid Finnlines Oyj 21.4.2024 09:50 Travemünde Nordsjö VC1 21.4.2024 16:10 Travemünde
Gabriella Viking Line Abp 21.4.2024 10:15 Mariehamn / Stockholm Eteläsatama EK6 21.4.2024 17:05 Mariehamn / Stockholm
Silja Serenade Tallink Silja Oy 21.4.2024 10:30 Mariehamn / Stockholm Eteläsatama EO2 21.4.2024 16:50 Mariehamn / Stockholm
Megastar Tallink Silja Oy 21.4.2024 12:35 Tallinn Västra hamnen LJ7 21.4.2024 13:15 Tallinn
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 21.4.2024 14:20 Tallinn Västra hamnen LJ8 21.4.2024 14:55 Tallinn
MyStar Tallink Silja Oy 21.4.2024 15:35 Tallinn Västra hamnen LJ7 21.4.2024 16:15 Tallinn
Victoria I Tallink Silja Oy 21.4.2024 16:05 Tallinn Västra hamnen LJ6 21.4.2024 18:35 Tallinn
Viking XPRS Viking Line Abp 21.4.2024 18:00 Tallinn Eteläsatama EK7 21.4.2024 18:50 Tallinn
Megastar Tallink Silja Oy 21.4.2024 18:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 21.4.2024 19:15 Tallinn
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 21.4.2024 19:05 Muuga Nordsjö VA8 21.4.2024 19:45 Muuga
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 21.4.2024 21:04 Tallinn Västra hamnen LJ8 21.4.2024 21:30 Tallinn
MyStar Tallink Silja Oy 21.4.2024 21:34 Tallinn Västra hamnen LJ7 21.4.2024 22:14 Tallinn
Megastar Tallink Silja Oy 22.4.2024 00:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 22.4.2024 07:15 Tallinn
Viking XPRS Viking Line Abp 22.4.2024 00:33 Tallinn Eteläsatama EK7 22.4.2024 00:56 Tallinn
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 22.4.2024 02:28 Muuga Nordsjö VA8 22.4.2024 02:54 Muuga
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 22.4.2024 08:15 Tallinn Västra hamnen LJ8 22.4.2024 08:50 Tallinn
Viking XPRS Viking Line Abp 22.4.2024 09:30 Tallinn Eteläsatama EK7 22.4.2024 10:20 Tallinn
MyStar Tallink Silja Oy 22.4.2024 09:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 22.4.2024 10:15 Tallinn
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 22.4.2024 09:45 Muuga Nordsjö VA8 22.4.2024 12:35 Tallinn
Viking Cinderella Viking Line Abp 22.4.2024 10:10 Mariehamn / Stockholm Eteläsatama EK6 22.4.2024 17:03 Mariehamn / Stockholm
Silja Symphony Tallink Silja Oy 22.4.2024 10:30 Mariehamn / Stockholm Eteläsatama EO2 22.4.2024 17:00 Mariehamn / Stockholm
Finnstar Finnlines Oyj 22.4.2024 11:45 Travemünde Nordsjö VC2 22.4.2024 18:25 Travemünde
Megastar Tallink Silja Oy 22.4.2024 12:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 22.4.2024 13:15 Tallinn
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 22.4.2024 14:15 Tallinn Västra hamnen LJ8 22.4.2024 15:05 Tallinn
MyStar Tallink Silja Oy 22.4.2024 15:35 Tallinn Västra hamnen LJ7 22.4.2024 16:15 Tallinn
Victoria I Tallink Silja Oy 22.4.2024 16:00 Tallinn Västra hamnen LJ6 22.4.2024 18:35 Tallinn
Megastar Tallink Silja Oy 22.4.2024 18:30 Tallinn Västra hamnen LJ7 22.4.2024 19:15 Tallinn
Viking XPRS Viking Line Abp 22.4.2024 19:30 Tallinn Eteläsatama EK7 22.4.2024 20:22 Tallinn
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 22.4.2024 20:00 Tallinn Nordsjö VA8 22.4.2024 20:50 Muuga
Informationen är preliminär.