Saapuvat ja lähtevät laivat

Päivitetty 17.10.2017 02:38:00
Saapumisaika Laiva Varustamo Satama Terminaali
17.10.2017 09:00 Finnmaid FINNLINES OYJ Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
17.10.2017 09:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
17.10.2017 09:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
17.10.2017 09:55 Silja Serenade TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
17.10.2017 10:10 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
17.10.2017 10:40 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
17.10.2017 12:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
17.10.2017 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
17.10.2017 14:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
17.10.2017 15:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
17.10.2017 16:00 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
17.10.2017 18:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
17.10.2017 18:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
17.10.2017 20:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
17.10.2017 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
17.10.2017 21:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
18.10.2017 01:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
18.10.2017 09:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
18.10.2017 09:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
18.10.2017 09:55 Silja Symphony TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
18.10.2017 10:10 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
18.10.2017 10:40 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
18.10.2017 11:00 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Maarianhamina / Tukholma Länsiterminaali 1
18.10.2017 11:00 Finnstar FINNLINES OYJ Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
18.10.2017 12:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
18.10.2017 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
18.10.2017 14:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
18.10.2017 15:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
18.10.2017 16:00 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
18.10.2017 18:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
18.10.2017 18:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
18.10.2017 20:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
18.10.2017 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
18.10.2017 21:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2017 00:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2017 06:45 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2017 09:00 Finnlady FINNLINES OYJ Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
19.10.2017 09:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2017 09:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
19.10.2017 09:55 Silja Serenade TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
19.10.2017 10:10 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
19.10.2017 10:40 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
19.10.2017 12:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2017 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2017 14:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
19.10.2017 15:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2017 16:00 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
19.10.2017 18:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2017 18:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
19.10.2017 20:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
19.10.2017 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2017 21:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2017 00:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2017 06:45 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2017 09:00 Finnmaid FINNLINES OYJ Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
20.10.2017 09:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2017 09:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
20.10.2017 09:55 Silja Symphony TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
20.10.2017 10:10 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
20.10.2017 10:40 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
20.10.2017 12:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2017 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2017 14:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
20.10.2017 15:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2017 16:00 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
20.10.2017 18:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2017 18:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
20.10.2017 20:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
20.10.2017 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2017 21:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2017 00:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2017 06:45 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2017 08:00 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Pietari Länsiterminaali 1
21.10.2017 09:00 Finnstar FINNLINES OYJ Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
21.10.2017 09:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2017 09:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
21.10.2017 09:55 Silja Serenade TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
21.10.2017 10:10 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
21.10.2017 10:40 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
21.10.2017 12:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2017 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2017 14:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
21.10.2017 15:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2017 16:00 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
21.10.2017 18:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2017 18:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
21.10.2017 20:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
21.10.2017 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2017 21:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2017 00:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2017 09:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2017 09:30 Finnlady FINNLINES OYJ Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
22.10.2017 09:55 Silja Symphony TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma
22.10.2017 10:10 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
22.10.2017 10:40 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
22.10.2017 11:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
22.10.2017 12:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2017 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2017 15:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2017 16:00 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
22.10.2017 16:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
22.10.2017 18:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2017 19:00 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
22.10.2017 20:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
22.10.2017 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2017 21:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2017 00:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2017 00:45 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.10.2017 07:00 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Pietari Länsiterminaali 1
23.10.2017 09:00 Finnmaid FINNLINES OYJ Travemünde Muu
23.10.2017 09:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2017 09:55 Silja Serenade TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
23.10.2017 10:10 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
23.10.2017 10:40 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.10.2017 12:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2017 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2017 15:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2017 16:00 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
23.10.2017 18:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2017 20:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.10.2017 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2017 21:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.10.2017 00:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
Päivitetty 17.10.2017 02:38:00
Lähtöaika Laiva Varustamo Kohdesatama Terminaali
17.10.2017 07:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
17.10.2017 08:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
17.10.2017 08:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
17.10.2017 10:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
17.10.2017 10:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
17.10.2017 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
17.10.2017 13:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
17.10.2017 15:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
17.10.2017 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
17.10.2017 16:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
17.10.2017 17:00 Finnmaid FINNLINES OYJ Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
17.10.2017 17:00 Silja Serenade TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
17.10.2017 17:30 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
17.10.2017 18:30 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
17.10.2017 19:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
17.10.2017 19:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
17.10.2017 21:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
17.10.2017 23:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
18.10.2017 07:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
18.10.2017 08:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
18.10.2017 10:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
18.10.2017 10:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
18.10.2017 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
18.10.2017 13:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
18.10.2017 15:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
18.10.2017 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
18.10.2017 16:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
18.10.2017 17:00 Finnstar FINNLINES OYJ Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
18.10.2017 17:00 Silja Symphony TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
18.10.2017 17:30 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
18.10.2017 18:30 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
18.10.2017 19:00 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Maarianhamina / Tukholma Länsiterminaali 1
18.10.2017 19:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
18.10.2017 19:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
18.10.2017 21:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
18.10.2017 21:45 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
18.10.2017 22:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2017 07:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2017 08:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2017 10:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
19.10.2017 10:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2017 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
19.10.2017 13:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2017 15:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
19.10.2017 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2017 16:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2017 17:00 Silja Serenade TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
19.10.2017 17:00 Finnlady FINNLINES OYJ Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
19.10.2017 17:30 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
19.10.2017 18:30 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
19.10.2017 19:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
19.10.2017 19:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2017 21:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
19.10.2017 21:45 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2017 22:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2017 07:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2017 08:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2017 10:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
20.10.2017 10:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2017 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
20.10.2017 13:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2017 15:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
20.10.2017 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2017 16:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2017 17:00 Silja Symphony TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
20.10.2017 17:00 Finnmaid FINNLINES OYJ Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
20.10.2017 17:30 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
20.10.2017 18:30 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
20.10.2017 19:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
20.10.2017 19:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2017 21:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
20.10.2017 21:45 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2017 22:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2017 07:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2017 08:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2017 10:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
21.10.2017 10:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2017 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
21.10.2017 13:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2017 15:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
21.10.2017 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2017 16:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2017 17:00 Silja Serenade TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
21.10.2017 17:00 Finnstar FINNLINES OYJ Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
21.10.2017 17:30 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
21.10.2017 18:00 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Pietari Länsiterminaali 1
21.10.2017 18:30 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
21.10.2017 19:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
21.10.2017 19:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2017 21:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
21.10.2017 22:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2017 07:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2017 08:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2017 10:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2017 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
22.10.2017 12:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
22.10.2017 13:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2017 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2017 16:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2017 17:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
22.10.2017 17:00 Finnlady FINNLINES OYJ Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
22.10.2017 17:00 Silja Symphony TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma
22.10.2017 17:30 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
22.10.2017 18:30 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
22.10.2017 19:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2017 20:00 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
22.10.2017 21:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
22.10.2017 22:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2017 01:10 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.10.2017 07:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2017 08:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2017 08:30 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Tallinna Länsiterminaali 1
23.10.2017 10:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2017 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.10.2017 13:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2017 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2017 16:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2017 17:00 Finnmaid FINNLINES OYJ Travemünde Muu
23.10.2017 17:00 Silja Serenade TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
23.10.2017 17:30 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
23.10.2017 18:30 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
23.10.2017 19:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2017 21:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.10.2017 22:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.10.2017 07:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.10.2017 08:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
Tiedot tulevat kansallisesta merenkulun tietojärjestelmästä, Portnetista. Helsingin Satama ei vastaa Portnetin tietosisällöstä.