Saapuvat ja lähtevät laivat

Päivitetty 23.5.2017 00:18:00
Saapumisaika Laiva Varustamo Satama Terminaali
23.5.2017 00:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.5.2017 09:00 Finnstar FINNLINES OYJ Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
23.5.2017 09:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.5.2017 09:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
23.5.2017 09:55 Silja Symphony TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
23.5.2017 10:10 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
23.5.2017 10:40 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.5.2017 12:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.5.2017 14:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
23.5.2017 14:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
23.5.2017 16:00 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
23.5.2017 17:15 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.5.2017 18:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.5.2017 18:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
23.5.2017 20:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.5.2017 21:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
23.5.2017 22:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.5.2017 22:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.5.2017 09:00 Finnlady FINNLINES OYJ Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
24.5.2017 09:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.5.2017 09:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
24.5.2017 09:55 Silja Serenade TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
24.5.2017 10:10 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
24.5.2017 10:40 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
24.5.2017 11:00 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Maarianhamina / Tukholma Länsiterminaali 1
24.5.2017 12:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.5.2017 14:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
24.5.2017 14:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
24.5.2017 15:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.5.2017 16:00 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
24.5.2017 17:15 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
24.5.2017 18:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.5.2017 18:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
24.5.2017 20:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
24.5.2017 21:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
24.5.2017 21:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.5.2017 22:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.5.2017 00:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.5.2017 06:45 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
25.5.2017 09:00 Finnmaid FINNLINES OYJ Travemünde Muu
25.5.2017 09:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.5.2017 09:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
25.5.2017 09:55 Silja Symphony TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
25.5.2017 10:10 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
25.5.2017 10:40 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.5.2017 12:15 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.5.2017 12:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.5.2017 14:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
25.5.2017 14:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
25.5.2017 15:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.5.2017 16:00 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
25.5.2017 17:15 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.5.2017 18:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.5.2017 18:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
25.5.2017 20:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.5.2017 21:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
25.5.2017 21:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.5.2017 22:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.5.2017 00:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.5.2017 06:45 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
26.5.2017 09:00 Finnstar FINNLINES OYJ Travemünde Muu
26.5.2017 09:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.5.2017 09:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
26.5.2017 09:55 Silja Serenade TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
26.5.2017 10:10 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
26.5.2017 10:40 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.5.2017 12:15 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.5.2017 12:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.5.2017 14:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
26.5.2017 14:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
26.5.2017 15:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.5.2017 16:00 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
26.5.2017 17:15 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.5.2017 18:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.5.2017 18:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
26.5.2017 20:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.5.2017 21:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
26.5.2017 21:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.5.2017 22:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
27.5.2017 00:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
27.5.2017 06:45 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
27.5.2017 08:00 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Pietari Länsiterminaali 1
27.5.2017 09:00 Finnlady FINNLINES OYJ Travemünde Muu
27.5.2017 09:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
27.5.2017 09:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
27.5.2017 09:55 Silja Symphony TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
27.5.2017 10:10 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
27.5.2017 10:40 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
27.5.2017 12:15 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
27.5.2017 12:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
27.5.2017 14:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
27.5.2017 14:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
27.5.2017 15:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
27.5.2017 16:00 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
27.5.2017 17:15 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
27.5.2017 18:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
27.5.2017 18:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
27.5.2017 20:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
27.5.2017 21:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
27.5.2017 21:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
27.5.2017 22:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
28.5.2017 00:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
28.5.2017 09:30 Finnmaid FINNLINES OYJ Travemünde Muu
28.5.2017 09:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
28.5.2017 09:55 Silja Serenade TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
28.5.2017 10:10 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
28.5.2017 10:40 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
28.5.2017 11:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
28.5.2017 12:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
28.5.2017 14:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
28.5.2017 15:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
28.5.2017 16:00 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
28.5.2017 16:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
28.5.2017 17:15 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
28.5.2017 18:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
28.5.2017 19:00 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
28.5.2017 20:40 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
28.5.2017 21:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
28.5.2017 21:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
28.5.2017 22:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
29.5.2017 00:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
29.5.2017 07:00 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Pietari Länsiterminaali 1
29.5.2017 09:00 Finnstar FINNLINES OYJ Travemünde Muu
29.5.2017 09:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
29.5.2017 10:10 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
29.5.2017 10:40 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
29.5.2017 12:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
29.5.2017 12:55 Silja Symphony TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
29.5.2017 14:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
29.5.2017 15:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
29.5.2017 16:00 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
29.5.2017 17:15 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
29.5.2017 18:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
29.5.2017 20:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
29.5.2017 21:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
29.5.2017 21:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
29.5.2017 22:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
Päivitetty 23.5.2017 00:18:00
Lähtöaika Laiva Varustamo Kohdesatama Terminaali
23.5.2017 07:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.5.2017 08:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.5.2017 08:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
23.5.2017 10:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
23.5.2017 10:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.5.2017 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.5.2017 15:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
23.5.2017 15:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
23.5.2017 16:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.5.2017 17:00 Finnstar FINNLINES OYJ Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
23.5.2017 17:00 Silja Symphony TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
23.5.2017 17:30 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
23.5.2017 18:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.5.2017 18:30 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
23.5.2017 19:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
23.5.2017 20:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.5.2017 21:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
24.5.2017 07:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.5.2017 08:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
24.5.2017 08:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
24.5.2017 10:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
24.5.2017 10:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.5.2017 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
24.5.2017 13:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.5.2017 15:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
24.5.2017 15:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
24.5.2017 16:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.5.2017 17:00 Silja Serenade TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
24.5.2017 17:00 Finnlady FINNLINES OYJ Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
24.5.2017 17:30 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
24.5.2017 18:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
24.5.2017 18:30 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
24.5.2017 19:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
24.5.2017 19:00 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Maarianhamina / Tukholma Länsiterminaali 1
24.5.2017 19:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.5.2017 21:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
24.5.2017 22:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
24.5.2017 22:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.5.2017 07:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.5.2017 08:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.5.2017 08:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
25.5.2017 10:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
25.5.2017 10:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.5.2017 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.5.2017 13:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.5.2017 13:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.5.2017 15:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
25.5.2017 15:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
25.5.2017 16:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.5.2017 17:00 Silja Symphony TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
25.5.2017 17:00 Finnmaid FINNLINES OYJ Travemünde Muu
25.5.2017 17:30 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
25.5.2017 18:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.5.2017 18:30 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
25.5.2017 19:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
25.5.2017 19:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.5.2017 21:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.5.2017 22:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
25.5.2017 22:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.5.2017 07:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.5.2017 08:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.5.2017 08:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
26.5.2017 10:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
26.5.2017 10:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.5.2017 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.5.2017 13:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.5.2017 13:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.5.2017 15:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
26.5.2017 15:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
26.5.2017 16:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.5.2017 17:00 Silja Serenade TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
26.5.2017 17:00 Finnstar FINNLINES OYJ Travemünde Muu
26.5.2017 17:30 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
26.5.2017 18:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.5.2017 18:30 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
26.5.2017 19:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
26.5.2017 19:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.5.2017 21:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.5.2017 22:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
26.5.2017 22:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
27.5.2017 07:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
27.5.2017 08:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
27.5.2017 08:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
27.5.2017 10:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
27.5.2017 10:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
27.5.2017 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
27.5.2017 13:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
27.5.2017 13:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
27.5.2017 15:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
27.5.2017 15:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
27.5.2017 16:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
27.5.2017 17:00 Finnlady FINNLINES OYJ Travemünde Muu
27.5.2017 17:00 Silja Symphony TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
27.5.2017 17:30 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
27.5.2017 18:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
27.5.2017 18:00 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Pietari Länsiterminaali 1
27.5.2017 18:30 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
27.5.2017 19:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
27.5.2017 19:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
27.5.2017 21:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
27.5.2017 22:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
28.5.2017 07:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
28.5.2017 08:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
28.5.2017 10:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
28.5.2017 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
28.5.2017 12:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
28.5.2017 13:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
28.5.2017 13:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
28.5.2017 15:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
28.5.2017 16:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
28.5.2017 17:00 Finnmaid FINNLINES OYJ Travemünde Muu
28.5.2017 17:00 Silja Serenade TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
28.5.2017 17:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
28.5.2017 17:30 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
28.5.2017 18:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
28.5.2017 18:30 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
28.5.2017 19:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
28.5.2017 20:00 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
28.5.2017 21:00 Karolin LINDA LINE OY Tallinna Makasiiniterminaali
28.5.2017 22:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
29.5.2017 07:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
29.5.2017 08:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
29.5.2017 08:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
29.5.2017 08:30 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Tallinna Länsiterminaali 1
29.5.2017 10:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
29.5.2017 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
29.5.2017 13:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
29.5.2017 15:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
29.5.2017 16:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
29.5.2017 17:00 Silja Symphony TALLINK SILJA OY Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
29.5.2017 17:00 Finnstar FINNLINES OYJ Travemünde Muu
29.5.2017 17:30 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
29.5.2017 18:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
29.5.2017 18:30 Silja Europa TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 1
29.5.2017 19:30 Star TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
29.5.2017 21:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
29.5.2017 22:30 Megastar TALLINK SILJA OY Tallinna Länsiterminaali 2
30.5.2017 08:00 Express VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
30.5.2017 08:30 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 1
Tiedot tulevat kansallisesta merenkulun tietojärjestelmästä, Portnetista. Helsingin Satama ei vastaa Portnetin tietosisällöstä.