Saapuvat ja lähtevät laivat

Päivitetty 20.7.2019 01:28:01
Saapumisaika Laiva Varustamo Satama Terminaali
20.7.2019 08:00 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Pietari Länsiterminaali 1
20.7.2019 08:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.7.2019 09:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
20.7.2019 09:15 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
20.7.2019 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.7.2019 10:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
20.7.2019 10:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
20.7.2019 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.7.2019 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.7.2019 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.7.2019 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
20.7.2019 16:50 Mariella VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
20.7.2019 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.7.2019 20:15 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
20.7.2019 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.7.2019 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.7.2019 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.7.2019 09:15 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
21.7.2019 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.7.2019 09:30 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Muu
21.7.2019 10:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
21.7.2019 10:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
21.7.2019 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.7.2019 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.7.2019 14:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
21.7.2019 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.7.2019 16:50 Gabriella VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
21.7.2019 18:00 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
21.7.2019 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.7.2019 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.7.2019 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.7.2019 00:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
22.7.2019 07:00 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Pietari Länsiterminaali 1
22.7.2019 08:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.7.2019 09:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Muu
22.7.2019 09:15 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
22.7.2019 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.7.2019 10:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
22.7.2019 10:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
22.7.2019 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.7.2019 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.7.2019 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.7.2019 16:50 Mariella VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
22.7.2019 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.7.2019 20:15 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
22.7.2019 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.7.2019 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.7.2019 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.7.2019 08:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.7.2019 09:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Muu
23.7.2019 09:15 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
23.7.2019 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.7.2019 10:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
23.7.2019 10:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.7.2019 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.7.2019 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.7.2019 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.7.2019 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
23.7.2019 16:50 Gabriella VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.7.2019 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.7.2019 20:15 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.7.2019 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.7.2019 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.7.2019 01:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.7.2019 08:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.7.2019 09:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Muu
24.7.2019 09:15 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
24.7.2019 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.7.2019 10:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
24.7.2019 10:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
24.7.2019 11:30 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Maarianhamina / Tukholma Länsiterminaali 1
24.7.2019 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.7.2019 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.7.2019 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.7.2019 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
24.7.2019 16:50 Mariella VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
24.7.2019 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.7.2019 20:15 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
24.7.2019 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.7.2019 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.7.2019 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.7.2019 08:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.7.2019 09:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Muu
25.7.2019 09:15 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
25.7.2019 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.7.2019 10:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
25.7.2019 10:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.7.2019 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.7.2019 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.7.2019 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.7.2019 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
25.7.2019 16:50 Gabriella VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.7.2019 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.7.2019 20:15 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.7.2019 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.7.2019 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.7.2019 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.7.2019 06:45 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.7.2019 08:00 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Pietari Länsiterminaali 1
26.7.2019 08:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.7.2019 09:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Muu
26.7.2019 09:15 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
26.7.2019 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.7.2019 10:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
26.7.2019 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.7.2019 13:15 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.7.2019 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.7.2019 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.7.2019 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
26.7.2019 16:50 Mariella VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.7.2019 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.7.2019 20:00 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.7.2019 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.7.2019 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
27.7.2019 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
Päivitetty 20.7.2019 01:28:01
Lähtöaika Laiva Varustamo Kohdesatama Terminaali
20.7.2019 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.7.2019 09:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.7.2019 10:30 Mariella VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
20.7.2019 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.7.2019 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
20.7.2019 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.7.2019 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
20.7.2019 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.7.2019 17:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
20.7.2019 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
20.7.2019 18:00 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Pietari Länsiterminaali 1
20.7.2019 18:00 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
20.7.2019 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
20.7.2019 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.7.2019 21:15 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
20.7.2019 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.7.2019 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.7.2019 09:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.7.2019 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.7.2019 10:30 Gabriella VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
21.7.2019 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
21.7.2019 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.7.2019 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.7.2019 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.7.2019 16:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
21.7.2019 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
21.7.2019 17:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Muu
21.7.2019 18:00 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
21.7.2019 19:00 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
21.7.2019 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.7.2019 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.7.2019 01:00 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
22.7.2019 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.7.2019 08:30 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Tallinna Länsiterminaali 1
22.7.2019 09:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.7.2019 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.7.2019 10:30 Mariella VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
22.7.2019 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
22.7.2019 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.7.2019 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.7.2019 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.7.2019 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
22.7.2019 17:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Muu
22.7.2019 18:00 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
22.7.2019 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.7.2019 21:15 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
22.7.2019 21:40 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.7.2019 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.7.2019 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.7.2019 09:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.7.2019 10:30 Gabriella VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.7.2019 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.7.2019 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.7.2019 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.7.2019 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.7.2019 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.7.2019 17:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Muu
23.7.2019 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
23.7.2019 18:00 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
23.7.2019 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
23.7.2019 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.7.2019 21:15 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.7.2019 21:40 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.7.2019 23:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.7.2019 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.7.2019 09:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.7.2019 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.7.2019 10:30 Mariella VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
24.7.2019 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
24.7.2019 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.7.2019 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.7.2019 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.7.2019 17:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Muu
24.7.2019 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
24.7.2019 18:00 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
24.7.2019 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
24.7.2019 19:00 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Pietari Länsiterminaali 1
24.7.2019 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.7.2019 21:15 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
24.7.2019 21:40 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.7.2019 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.7.2019 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.7.2019 09:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.7.2019 10:30 Gabriella VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.7.2019 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.7.2019 11:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.7.2019 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.7.2019 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.7.2019 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.7.2019 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
25.7.2019 17:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Muu
25.7.2019 18:00 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
25.7.2019 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
25.7.2019 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.7.2019 21:15 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.7.2019 21:40 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.7.2019 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.7.2019 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.7.2019 07:45 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.7.2019 09:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.7.2019 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.7.2019 10:30 Mariella VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.7.2019 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.7.2019 14:15 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.7.2019 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.7.2019 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.7.2019 17:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Muu
26.7.2019 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
26.7.2019 18:00 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Pietari Länsiterminaali 1
26.7.2019 18:00 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
26.7.2019 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
26.7.2019 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.7.2019 21:00 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.7.2019 21:40 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.7.2019 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
27.7.2019 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
Tiedot tulevat kansallisesta merenkulun tietojärjestelmästä, Portnetista. Helsingin Satama ei vastaa Portnetin tietosisällöstä.