Saapuvat ja lähtevät laivat

Päivitetty 21.3.2019 16:58:00
Saapumisaika Laiva Varustamo Satama Terminaali
21.3.2019 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.3.2019 19:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
21.3.2019 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.3.2019 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.3.2019 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.3.2019 08:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.3.2019 09:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
22.3.2019 09:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
22.3.2019 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.3.2019 10:10 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
22.3.2019 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
22.3.2019 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.3.2019 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.3.2019 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.3.2019 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
22.3.2019 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.3.2019 19:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
22.3.2019 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.3.2019 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.3.2019 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.3.2019 08:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.3.2019 09:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.3.2019 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.3.2019 09:45 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
23.3.2019 10:10 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
23.3.2019 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
23.3.2019 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.3.2019 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.3.2019 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.3.2019 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
23.3.2019 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.3.2019 19:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.3.2019 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.3.2019 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.3.2019 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.3.2019 08:00 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Pietari Länsiterminaali 1
24.3.2019 09:30 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Muu
24.3.2019 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.3.2019 09:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
24.3.2019 10:10 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
24.3.2019 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
24.3.2019 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.3.2019 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.3.2019 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.3.2019 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
24.3.2019 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.3.2019 19:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
24.3.2019 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.3.2019 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.3.2019 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.3.2019 08:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.3.2019 09:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Muu
25.3.2019 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.3.2019 09:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.3.2019 10:10 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
25.3.2019 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
25.3.2019 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.3.2019 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.3.2019 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.3.2019 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
25.3.2019 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.3.2019 19:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.3.2019 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.3.2019 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.3.2019 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.3.2019 08:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.3.2019 09:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.3.2019 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.3.2019 09:45 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
26.3.2019 10:10 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
26.3.2019 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
26.3.2019 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.3.2019 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.3.2019 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.3.2019 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
26.3.2019 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.3.2019 19:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.3.2019 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.3.2019 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
27.3.2019 01:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
27.3.2019 08:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
27.3.2019 09:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Muu
27.3.2019 09:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
27.3.2019 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
27.3.2019 10:10 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
27.3.2019 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
27.3.2019 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
27.3.2019 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
27.3.2019 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
27.3.2019 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
27.3.2019 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
27.3.2019 19:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
27.3.2019 21:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
27.3.2019 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
28.3.2019 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
28.3.2019 08:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
28.3.2019 09:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Muu
28.3.2019 09:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
28.3.2019 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
28.3.2019 10:10 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
28.3.2019 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
28.3.2019 11:30 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Maarianhamina / Tukholma Länsiterminaali 1
28.3.2019 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
28.3.2019 14:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
28.3.2019 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
28.3.2019 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
Päivitetty 21.3.2019 16:58:00
Lähtöaika Laiva Varustamo Kohdesatama Terminaali
21.3.2019 17:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
21.3.2019 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
21.3.2019 17:15 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
21.3.2019 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
21.3.2019 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.3.2019 20:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
21.3.2019 21:40 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
21.3.2019 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.3.2019 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.3.2019 09:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.3.2019 10:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
22.3.2019 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.3.2019 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.3.2019 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.3.2019 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.3.2019 17:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
22.3.2019 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
22.3.2019 17:15 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
22.3.2019 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
22.3.2019 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.3.2019 20:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
22.3.2019 21:40 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
22.3.2019 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.3.2019 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.3.2019 09:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.3.2019 10:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.3.2019 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.3.2019 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.3.2019 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
23.3.2019 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.3.2019 17:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
23.3.2019 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
23.3.2019 17:15 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
23.3.2019 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
23.3.2019 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.3.2019 20:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
23.3.2019 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.3.2019 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.3.2019 09:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.3.2019 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.3.2019 10:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
24.3.2019 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.3.2019 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.3.2019 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.3.2019 17:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Muu
24.3.2019 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
24.3.2019 17:15 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
24.3.2019 18:00 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Pietari Länsiterminaali 1
24.3.2019 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
24.3.2019 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.3.2019 20:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
24.3.2019 21:40 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
24.3.2019 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.3.2019 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.3.2019 09:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.3.2019 10:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.3.2019 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.3.2019 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.3.2019 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.3.2019 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.3.2019 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
25.3.2019 17:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Muu
25.3.2019 17:15 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
25.3.2019 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
25.3.2019 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.3.2019 20:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
25.3.2019 21:40 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
25.3.2019 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.3.2019 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.3.2019 09:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.3.2019 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.3.2019 10:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.3.2019 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.3.2019 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.3.2019 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.3.2019 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
26.3.2019 17:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit)
26.3.2019 17:15 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
26.3.2019 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
26.3.2019 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.3.2019 20:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
26.3.2019 21:40 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
26.3.2019 23:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
27.3.2019 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
27.3.2019 09:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
27.3.2019 10:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
27.3.2019 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
27.3.2019 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
27.3.2019 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
27.3.2019 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
27.3.2019 17:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Muu
27.3.2019 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
27.3.2019 17:15 Gabriella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
27.3.2019 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
27.3.2019 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
27.3.2019 20:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
27.3.2019 21:40 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
27.3.2019 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
28.3.2019 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
28.3.2019 09:00 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
28.3.2019 10:30 Viking XPRS VIKING LINE ABP Tallinna Katajanokan terminaali
28.3.2019 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
28.3.2019 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
28.3.2019 15:15 Finlandia ECKERÖ LINE AB OY Tallinna Länsiterminaali 2
28.3.2019 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
28.3.2019 17:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Muu
28.3.2019 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
28.3.2019 17:15 Mariella VIKING LINE ABP Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
28.3.2019 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 1
28.3.2019 19:00 SPL Princess Anastasia Moby SPL Limited Pietari Länsiterminaali 1
Tiedot tulevat kansallisesta merenkulun tietojärjestelmästä, Portnetista. Helsingin Satama ei vastaa Portnetin tietosisällöstä.