Lähtevät ja saapuvat alukset

Päivitetty 2.2.2023 19:33:00
Alus Varustamo Saapumisaika Laituri Terminaali Satama Lähtöaika Kohde
Tian En Cosfim oy 27.1.2023 15:45 VB2 Yhteiskäyttöiset RORO-laiturit (B-laiturit) Vuosaari 3.2.2023 14:00 CNCGS
Crystalwater LG Logistics SIA 1.2.2023 09:45 Bunkraus Muu Vuosaari 3.2.2023 12:30 Hanko
Gerda Unifeeder A/S 1.2.2023 21:15 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari 3.2.2023 21:00 Bremerhaven
Containerships Nord Containerships - CMA CGM GmbH 2.2.2023 16:10 VDC Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari 3.2.2023 12:00 Riika
Viking XPRS Viking Line Abp 2.2.2023 19:27 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama 2.2.2023 20:30 Tallinna
Päivitetty 2.2.2023 19:33:02
Alus Varustamo Saapumisaika From Laituri Terminaali Satama
Lady Habarka WIJNNE & BARENDS' 1.2.2023 12:00 LOV2 Loviisan satama
Finnhawk Finnlines Oyj 2.2.2023 20:00 VF3 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 2.2.2023 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
MyStar Tallink Silja Oy 2.2.2023 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 3.2.2023 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 3.2.2023 06:45 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finnbreeze Finnlines Oyj 3.2.2023 06:45 VG6 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 3.2.2023 07:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 3.2.2023 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 3.2.2023 09:00 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Silja Serenade Tallink Silja Oy 3.2.2023 09:00 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Finnmaid Finnlines Oyj 3.2.2023 09:15 VC2 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) Vuosaari
MyStar Tallink Silja Oy 3.2.2023 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 3.2.2023 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Calamar AtoB@C Shipping Ab 3.2.2023 13:00 LOV1 Loviisan satama
Viking XPRS Viking Line Abp 3.2.2023 13:15 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 3.2.2023 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
MyStar Tallink Silja Oy 3.2.2023 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 3.2.2023 17:15 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 3.2.2023 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 3.2.2023 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 3.2.2023 20:00 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Containerships Stellar Containerships - CMA CGM GmbH 3.2.2023 20:00 VDC Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 3.2.2023 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
MyStar Tallink Silja Oy 3.2.2023 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Furuvik Eureka Shipping Ltd 3.2.2023 23:00 Etelälaituri Kantvik
Cemsea III Baltrader Shipping Company 3.2.2023 23:59 LOV1 Loviisan satama
Megastar Tallink Silja Oy 4.2.2023 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Violetta MSC Finland Oy 4.2.2023 05:30 VEC Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) Vuosaari
Finnstar Finnlines Oyj 4.2.2023 08:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 4.2.2023 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 4.2.2023 09:00 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 4.2.2023 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
MyStar Tallink Silja Oy 4.2.2023 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Gabriella Viking Line Abp 4.2.2023 10:10 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 4.2.2023 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 4.2.2023 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
MyStar Tallink Silja Oy 4.2.2023 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 4.2.2023 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 4.2.2023 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
MyStar Tallink Silja Oy 4.2.2023 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 4.2.2023 21:40 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 5.2.2023 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Serenade Tallink Silja Oy 5.2.2023 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Finnlady Finnlines Oyj 5.2.2023 11:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 5.2.2023 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 5.2.2023 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
MyStar Tallink Silja Oy 5.2.2023 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 5.2.2023 17:15 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 5.2.2023 18:00 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 5.2.2023 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 5.2.2023 18:45 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 5.2.2023 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
MyStar Tallink Silja Oy 5.2.2023 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 6.2.2023 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 6.2.2023 00:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 6.2.2023 02:15 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Elbwind Unifeeder A/S 6.2.2023 04:30 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finnsun Finnlines Oyj 6.2.2023 06:45 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finnsun Finnlines Oyj 6.2.2023 06:45 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Containerships VIII Containerships - CMA CGM GmbH 6.2.2023 07:00 VDC Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 6.2.2023 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 6.2.2023 09:00 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 6.2.2023 09:15 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
MyStar Tallink Silja Oy 6.2.2023 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 6.2.2023 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Sea Explorer Dalaro Shipping Ltd 6.2.2023 10:00 Etelälaituri Kantvik
Gabriella Viking Line Abp 6.2.2023 10:10 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 6.2.2023 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnmaid Finnlines Oyj 6.2.2023 14:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 6.2.2023 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
MyStar Tallink Silja Oy 6.2.2023 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 6.2.2023 17:15 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 6.2.2023 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 6.2.2023 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 6.2.2023 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 6.2.2023 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
MyStar Tallink Silja Oy 6.2.2023 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Espoir Hapag-Lloyd AG 6.2.2023 22:15 VEA Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 7.2.2023 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Valentina MSC Finland Oy 7.2.2023 04:30 VEC Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) Vuosaari
OOCL Rauma Cosco Shipping Lines (Europe) GmbH 7.2.2023 06:00 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 7.2.2023 07:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Reymar AtoB@C Shipping Ab 7.2.2023 08:00 VB2 Yhteiskäyttöiset RORO-laiturit (B-laiturit) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 7.2.2023 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 7.2.2023 09:00 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
MyStar Tallink Silja Oy 7.2.2023 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 7.2.2023 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Serenade Tallink Silja Oy 7.2.2023 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Thetis D Unifeeder A/S 7.2.2023 12:26 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 7.2.2023 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 7.2.2023 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
MyStar Tallink Silja Oy 7.2.2023 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 7.2.2023 17:15 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 7.2.2023 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 7.2.2023 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnsun Finnlines Oyj 7.2.2023 19:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 7.2.2023 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 7.2.2023 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
MyStar Tallink Silja Oy 7.2.2023 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 8.2.2023 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Delphis Finland Cosco Shipping Lines (Europe) GmbH 8.2.2023 06:00 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finneco III Finnlines Oyj 8.2.2023 06:45
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 8.2.2023 07:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 8.2.2023 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 8.2.2023 09:00 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnstar Finnlines Oyj 8.2.2023 09:15 Ei tiedossa Muu Vuosaari
MyStar Tallink Silja Oy 8.2.2023 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 8.2.2023 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Gabriella Viking Line Abp 8.2.2023 10:10 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 8.2.2023 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 8.2.2023 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
MyStar Tallink Silja Oy 8.2.2023 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 8.2.2023 17:15 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 8.2.2023 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 8.2.2023 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 8.2.2023 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 8.2.2023 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
MyStar Tallink Silja Oy 8.2.2023 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 9.2.2023 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 9.2.2023 07:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 9.2.2023 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 9.2.2023 09:00 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnlady Finnlines Oyj 9.2.2023 09:15 Ei tiedossa Muu Vuosaari
MyStar Tallink Silja Oy 9.2.2023 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 9.2.2023 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 9.2.2023 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 9.2.2023 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
MyStar Tallink Silja Oy 9.2.2023 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnhawk Finnlines Oyj 9.2.2023 15:30 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 9.2.2023 17:15 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 9.2.2023 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 9.2.2023 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 9.2.2023 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Tiedot tulevat kansallisesta merenkulun tietojärjestelmästä, Portnetista. Helsingin Satama ei vastaa Portnetin tietosisällöstä.