Lähtevät ja saapuvat alukset

Päivitetty 17.2.2020 05:18:00
Alus Varustamo Saapumisaika Laituri Terminaali Satama Lähtöaika Kohde
Lotus Neste Shipping Oy 7.2.2020 11:20 EO1 Olympiaterminaali Eteläsatama 17.2.2020 16:00 Kilpilahti
Vanquish Containerships - CMA CGM GmbH 14.2.2020 14:43 VDC Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari 21.2.2020 12:00 RUBNK
Wes Amelie UNIFEEDER A/S 16.2.2020 20:30 VDA Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari 17.2.2020 13:00 Tallinna
Star Tallink Silja Oy 17.2.2020 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama 17.2.2020 07:30 Tallinna
Nordic Hamburg UNIFEEDER A/S 17.2.2020 05:20 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari 17.2.2020 23:00 Kotka
Päivitetty 17.2.2020 05:18:01
Alus Varustamo Saapumisaika Mistä Laituri Terminaali Satama
Delfin ESL Shipping Oy 17.2.2020 06:00 LOV1
Finnhawk Finnlines Oyj 17.2.2020 06:45 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 17.2.2020 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 17.2.2020 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 17.2.2020 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Mariella Viking Line Abp 17.2.2020 10:10 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Symphony Tallink Silja Oy 17.2.2020 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 17.2.2020 10:30 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Solong Containerships - CMA CGM GmbH 17.2.2020 12:00 VDC Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 17.2.2020 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnstar Finnlines Oyj 17.2.2020 13:00 VC2 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 17.2.2020 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 17.2.2020 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Victoria I Tallink Silja Oy 17.2.2020 16:00 LJ6 Länsiterminaali 1 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 17.2.2020 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 17.2.2020 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 17.2.2020 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 17.2.2020 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 17.2.2020 22:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 18.2.2020 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Mississippiborg Wagenborg Shipping B/V 18.2.2020 03:00 LOV6
Finnsun Finnlines Oyj 18.2.2020 06:45 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Containerships VI Containerships - CMA CGM GmbH 18.2.2020 07:00 VDC Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 18.2.2020 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnmaid Finnlines Oyj 18.2.2020 09:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 18.2.2020 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 18.2.2020 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Gabriella Viking Line Abp 18.2.2020 10:10 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Serenade Tallink Silja Oy 18.2.2020 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 18.2.2020 10:30 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 18.2.2020 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Bomar Valour Seago Line A/S 18.2.2020 13:30 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 18.2.2020 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Victoria I Tallink Silja Oy 18.2.2020 15:30 LJ6 Länsiterminaali 1 Länsisatama
Silja Europa Tallink Silja Oy 18.2.2020 17:00 LJ6 Länsiterminaali 1 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 18.2.2020 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Delphis Finland Cosco Shipping Lines (Europe) GmbH 18.2.2020 19:00 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 18.2.2020 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 18.2.2020 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 18.2.2020 22:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 18.2.2020 22:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Valdivia MSC Finland Oy 19.2.2020 05:45 VEC Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) Vuosaari
Esperance Cosco Shipping Lines (Europe) GmbH 19.2.2020 06:00 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 19.2.2020 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnlady Finnlines Oyj 19.2.2020 09:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 19.2.2020 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 19.2.2020 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Mariella Viking Line Abp 19.2.2020 10:10 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 19.2.2020 10:30 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Silja Symphony Tallink Silja Oy 19.2.2020 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 19.2.2020 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 19.2.2020 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 19.2.2020 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnmaster Finnlines Oyj 19.2.2020 15:30 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Silja Europa Tallink Silja Oy 19.2.2020 16:00 LJ4 Länsiterminaali 1 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 19.2.2020 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 19.2.2020 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 19.2.2020 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 19.2.2020 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 19.2.2020 22:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 20.2.2020 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Lisbon Express Hapag-Lloyd Kreuzfahren 20.2.2020 01:00 VEB Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) Vuosaari
Finnkraft Finnlines Oyj 20.2.2020 06:45 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 20.2.2020 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnstar Finnlines Oyj 20.2.2020 09:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 20.2.2020 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 20.2.2020 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Gabriella Viking Line Abp 20.2.2020 10:10 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Serenade Tallink Silja Oy 20.2.2020 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 20.2.2020 10:30 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 20.2.2020 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 20.2.2020 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 20.2.2020 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Silja Europa Tallink Silja Oy 20.2.2020 16:00 LJ4 Länsiterminaali 1 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 20.2.2020 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 20.2.2020 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 20.2.2020 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 20.2.2020 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 20.2.2020 22:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 21.2.2020 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Italian Express UNIFEEDER A/S 21.2.2020 05:32 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finnsun Finnlines Oyj 21.2.2020 06:45 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 21.2.2020 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnmaid Finnlines Oyj 21.2.2020 09:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 21.2.2020 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 21.2.2020 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Mariella Viking Line Abp 21.2.2020 10:10 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Symphony Tallink Silja Oy 21.2.2020 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 21.2.2020 10:30 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Bal Boan UNIFEEDER A/S 21.2.2020 11:30 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 21.2.2020 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 21.2.2020 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 21.2.2020 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Silja Europa Tallink Silja Oy 21.2.2020 16:00 LJ4 Länsiterminaali 1 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 21.2.2020 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 21.2.2020 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 21.2.2020 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Milan Express Hapag-Lloyd Kreuzfahren 21.2.2020 21:00 VEB Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 21.2.2020 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 21.2.2020 22:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 22.2.2020 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 22.2.2020 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnlady Finnlines Oyj 22.2.2020 09:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 22.2.2020 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 22.2.2020 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Gabriella Viking Line Abp 22.2.2020 10:10 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Serenade Tallink Silja Oy 22.2.2020 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 22.2.2020 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 22.2.2020 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 22.2.2020 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Silja Europa Tallink Silja Oy 22.2.2020 16:00 LJ4 Länsiterminaali 1 Länsisatama
Wes Carina UNIFEEDER A/S 22.2.2020 17:44 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 22.2.2020 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 22.2.2020 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 22.2.2020 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnhawk Finnlines Oyj 23.2.2020 09:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finnstar Finnlines Oyj 23.2.2020 09:30 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 23.2.2020 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Mariella Viking Line Abp 23.2.2020 10:10 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Symphony Tallink Silja Oy 23.2.2020 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 23.2.2020 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 23.2.2020 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 23.2.2020 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Silja Europa Tallink Silja Oy 23.2.2020 16:00 LJ4 Länsiterminaali 1 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 23.2.2020 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 23.2.2020 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 23.2.2020 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 23.2.2020 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 23.2.2020 22:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 24.2.2020 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Tiedot tulevat kansallisesta merenkulun tietojärjestelmästä, Portnetista. Helsingin Satama ei vastaa Portnetin tietosisällöstä.